Trečiadienio Ispanijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Kastilijos spauda rašo apie pasiruošimą "Atletico" ir "Valencia" rungtynėms, Darko Kovačevičiaus ir Mikelio Aranburu neaiškią ateitį, Jose Antonio Reyeso prezentaciją, Guti ir van Nistelrooy traumas, "Betis" naujoko prezentaciją, "Barcelona" žaidėjus, Ivano Helgueros problemas, Ispanijos jaunimo rinktinę.

Sport

Robinho taps kita Fabio Capello auka. Fabio Capello nepatinka Robinho žaidimo stilius ir šį sezona jis turės labai mažai galimybių pademonstruoti savo meistriškumą. Naujasis "Real" treneris ant suolo laiko visus senbuvius brazilus ir starto sudėtyje žaidžia tik Roberto Carlos, kurį pats Fabio Capello atvedė į komandą prieš 10 metų.

Fabio Capello nesutaria su Ronaldo, į savo planus neįtraukė Cicinho, o Julio Baptista buvo išnuomuotas "Arsenal". Atėjus Jose Antonio Reyesui į "Real" Robinho tapo trečiuoju kandidatu į kairiojo saugo poziciją, kurioje žaidžia Raulis Gonzalezas, o jį keis J.A.Reyesas.

Pats Robinho jau kritikavo Fabio Capello metodus Anglijos žiniasklaidai. Jis pasiruošęs grįžti į Braziliją, jei italas toliau jį laikys ant suolo.

"Barcelona" pralaimėjo finalo rungtynes dėl Katalonijos taurės "Espanyol" klubui rezultatu 0-1. Įvartį įmušė Corominas. "Barcelona" šiose rungtynėse žaidė nestipriausios sudėties, nes daug žaidėjų atstovauja savo rinktinėms Europos čempionato atrankos varžybose ar draugiškose rungtynėse. Rugntynes Gironoje stebėjo 4500 žiūrovų.

Marca

"Valencia" Madrido "Vicente Calderon" stadione iš paskutinių 10 rungtynių laimėjo 6 ir bandys šią seriją šį savaitgalį pratęsti. "Atletico" žais pirmas oficialias rungtynes namie šį sezoną ir bandys iškovoti antrą pergalę šį sezoną. Šias rungtynės praleis diskvalifikuotas gynėjas Yourkas Seitaridis.

"Atletico" naujokas Ze Castro atsigavo po traumos ir galės rungtyniauti prieš "Valencia".

"Valencia" nežinojo, kad Joaquinas yra diskvalifikuotas 2 Čempionų lygos rungtynėms ir jis praleis rungtynes su "Olympiacos" išvykoje bei "Roma" namie. Savaitgalį rungtynėse prieš "Atletico" jis turėtų debiutuoti komandos sudėtyje.

"Atletico" žiūrovai prašo Javiero Aguirre, kad jis į starto sudėtį įtrauktų jaunajį vuderkindą Sergio Aguerro, tačiau Javieras Aguirre starto sudėtyje ruošiasi išleisti Mistą.

"Real Sociedad" žaidėjai Darko Kovačevičius ir Mikelis Aranburu 2007 metų vasarą taps laisvais agentais ir nežino ar jų dabartinis klubas pasiūlys jiems naujus kontraktus. Sausį jie galės derėtis su kitais klubais.

Rugsėjo 8 dieną 13 valandą Ispanijos laiku Jose Antonio Reyesas bus pristatytas "Real" gerbėjams.

Ruudas van Nistelrooy ir Guti vakar per treniruotę gavo smulkias traumas, tačiau galės dalyvauti rungtynėse prieš "Levante".

Brazilijos rinktinės treneris Dunga nepaklausė "Barcelona" klubo, kuris prašė neleisti Ronaldinho į aikštę ir įtraukė jį į starto sudėtį rungtynėse prieš Velsą.

"Barcelona" gynėjas Rafaelis Marquezas gavo smulkią traumą, dėl kurios jis negalės treniruotis 2 dienas.

"Valencia" naujokas Francesco Tavano prisijungė prie savo naujojo klubo treniruočių. Jam buvo leista vėliau prisijungti prie treniruočių, nes jis tapo tėvu.

"Betis" naujokas brazilas Wagneris jau pasiruošęs debiutui savo naujoje komandoje.

"Villarreal" naujokas argentinietis Fabricio Fuentesas pareiškė, kad kiekvienam pietų amerikiečiui patiktų rungtyniauti "Villarreal" komandoje.

Ispanijos jaunimo iki 21 metų rinktinė įveikė slovakus rezultatu 4-2 ir pateko į kitą Europos jaunimo čempionato atrankos etapą.

As

Ivanas Helguera atsisakė vykti į Santanderą, nors klubai jau susitarė dėl jo pardavimo. Buvo planuota, kad Ivanas Helguera išvyks į Kantabriją ir ten treniruosis su "Racing" pagrindine komanda bei komandos prezidentas rengs draugiškas rungtynes, kad Ivanas Helguera susižaistų su naujais komandos draugais, nes pagal Ispanijos lygos taisykles Ivanas Helguera negalės atstovauti "Racing" oficialiose rungtynėse iki sausio. Fabio Capello jau seniau pareiškė, kad I.Helguera jam nereikalingas ir jis buvo verčiamas treniruotis kartu su jaunimo komanda.

Ruudas van Nistelrooy pareiškė, kad Madride jis jaučiasi kaip 20 metų jaunuolis ir nori grįžti į Los Cibeles aikštę kaip nugalėtojas.

Capello, Mijatovičius ir Michelis penktadienį pristatys savo vizijas ir sportinius planus, kuriais jie bandys "Real" komandą ištraukti iš krizės.

Brazilijos futbolo legenda Tostao mano, kad Fabio Capello neišnaudoja visų Robinho galimybių ir jam reikia suteikti veiksmų laisvę aikštėje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...