Trenerių konfliktais pažymėtame Londono derbyje – dramatiškai išplėštas „Tottenham“ taškas © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio vakarą futbolo sirgaliai galėjo pasimėgauti itin karštu, tiesiogine to žodžio prasme, Londono derbiu.

„Stamford Bridge“ stadione konfliktavę Thomasas Tuchelis ir Antonio Conte galiausiai turėjo pripažinti lygiąsias – „Chelsea“ su „Tottenham“ sužaidė 2:2.

Pirmajame kėlinyje žymiai geriau atrodę „aristokratai“ įsiveržė į priekį 19-ąją minutę po Kalidou Koulibaly debiutinio įvarčio komandos gretose. Gynėjas pelnė įvartį puikiu smūgiu po Marco Cucurellos pakelto kampinio.

Antrajame kėlinyje „pentinai“ šiek tiek atsigavo. To pasekoje 68-ąją minutę Antonio Contes auklėtiniams pavyko išlyginti rezultatą. Gan kontroversišką įvartį pelnė Pierre'as-Emile'as Hojbergas. Rungtynių šeimininkai norėjo, kad įvartis buvo atšauktas dėl pražangos prieš Kai Havertzą.

Rezultatui tapus 1:1 prasidėjo Conte ir Tuchelio konfliktai. Situaciją turėjo nuraminti komandų trenerių štabų nariai, o abu strategai gavo po geltoną kortelę.

77-ąją minutę jau atrodė, kad „Chelsea“ komandai pergalę išplėšė Reece'as Jamesas. Anglas pasinaudojęs skylėta „pentinų“ gynyba be problemų vienas prieš vieną nuginklavo Hugo Llorisą.

Vis dėlto rungtynės pasisuko vėl kita linkme. Per pridėtą rungtynių laiką po kampinio Harry Kane'o galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į R. Jamesą ir pateko tiesiai į „aristokratų“ vartus – 2:2.

Po finalinio švilpuko Tuchelis su Conte dar kartą sukonfliktavo ir galiausiai išvydo raudonas korteles prieš save.

Po šių rungtynių abi komandos turi po 4 taškus savo sąskaitoje. Artimiausias „Chelsea“ varžovas bus „Leeds United“ išvykoje, o „Tottenham“ namuose susitiks su „Wolves“ futbolininkais.