Triuškinama "Bayern" pergalė Vokietijoje © Eurofootball.lt
Vokietijos grandai Miuncheno "Bayern" po truputį įsivažiuoja šalies čempionate - praėjusiame ture 3-0 sutriuškinę "Wolfsburg" futbolininkus šeštadienį "Bayern" net 5-1 svečiuose sutriuškino Dortmundo "Borussia" vienuolikę.

Nors "Bayern" atsilikinėjo rungtynių pradžioje iš pradžių Mario Gomezas išlygino rezultatą, o vėliau Bastianas Schweinsteigeris individualiu reidu išvedė svečius į priekį.

"Bayern" persvarą padidino Franckas Ribery, puikiai realizavęs baudos smūgį, o dar du įvarčius Bavarijos ekipoje pridėjo jaunasis Thomas Muelleris, kuris šiandien (sekmadienį) švenčia savo dvidešimtąjį gimtadienį.

Tai buvo vos antroji "Bayern" pergalė Vokietijos čempionate nuo liepos, kai prie ekipos vairo stojo olandas Louisas van Gaalis.

Čempionų titulą ginantys "Wolfsburg" ir toliau išgyvena krizę, kadangi namuose turėjo pripažinti lyderių Leverkūzeno "Bayer" pranašumą 2-3. Abi ekipos rungtynes baigė dešimtyje: dar pirmojo kėlinio viduryje raudoną kortelę už pražangą prieš Ereną Derdiyoką prieš save išvydo Volfsburgo ekipos vartininkas Diego Benaglio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje jau pačiam "Bayer" puolėjui buvo parodyta antra geltona kortelė.

Po rungtynių "Wolfsburg" strategas Arminas Vehas piktinosi teisėjo sprendimu, tačiau teigė esąs patenkintas savo komandos žaidimu.

Į trečią vietą pakilo Frankfurto "Eintracht", svečiuose 2-0 įveikę "Freiburg" futbolininkus. Tuo tarpu praėjusio sezono atradimas "Hoffenheim" namuose 3-0 sutriuškino "Bochum" futbolininkus ir pakilo į penktą vietą.

Dar dvejos rungtynės Vokietijoje bus žaidžiamos sekmadienį: Brėmene "Werder" priims "Hannover", o "Koln" namuose susikaus su Gelzenkircheno "Schalke".

"Wolfsburg" 2 - 3 "Bayer"
37` [0 - 1] Simon Rofles
51` [0 - 2] Simon Rofles
58` [0 - 3] Stefan Kiesling
76` [1 - 3] Zvjezdan Misimovic
80` [2 - 3] Grafite

"Freiburg" 0 - 2 "Eintracht"
68` [0 - 1] Maik Franz
90` [0 - 2] Alexander Meier

"Borussia" 1 - 5 "Bayern"
11` [1 - 0] Mats Hummels
36` [1 - 1] Mario Gomez
50` [1 - 2] Bastian Schweinsteiger
65` [1 - 3] Franck Ribery
78` [1 - 4] Thomas Müller
88` [1 - 5] Thomas Müller

"Hoffenheim" 3 - 0 "Bochum"
16` [1 - 0] Demba Ba
58` [2 - 0] Edu
79` [3 - 0] Marvi Compper

"Mainz" 2 - 1 "Hertha"
50` [0 - 1] Maximilian Nicu
80` [1 - 1] Andreas Ivanschitz
85` [2 - 1] Aristide Bance

"Nurnberg" 1 - 0 "Monchengladbach"
6` [1 - 0] Peer Kluge

"Hamburg" 3 - 1 "Stuttgart"
30' [1 - 0] Mladen Petric
58' [2 - 0] Elia
62' [2 - 1] Pavel Pogrebnyak
90' [3 - 1] Ze Roberto