Triuškinamos "Milan" ir "Juventus" pergalės spalvingame Italijos pirmenybių ture © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dar aštuonerios 34-ojo turo rungtynės.

Šis turas - bene vienas spalvingiausių sezone. Jis išskirtinis ne tik dviem vadinamaisiais 'hattrick'ais' (po tris įvarčius pelnė Kaka ir veteranas A.Del Piero), bet ir raudonų kortelių skaičiumi - iš aikštės buvo išvyti net 8 penkių komandų žaidėjai, o "Parma" ir "Napoli" rungtynes pavadinti vienuolikių dvikova sunkiai apsiverčia liežuvis, mat iš 22 futbolininkų finalinio teisėjo švilpuko sulaukė vos 18.

Dar vieną pergalę iškovojo pirmenybių lyderis Milano "Inter" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs pastarąsias 6 rungtynes iš 7 pralaimėjusią "Torino" ekipą.

Vienintelį mačo įvartį sužaidus pusvalandį po Mario Balotelli pakelto kampinio galva pelnė puolėjas J.Cruzas, pasižymėjęs pirmą kartą nuo gruodžio mėnesio. Ši pergalė leido Roberto Mancini auklėtiniams padidinti atotrūkį nuo antroje vietoje besirikiuojančios ir šio turo rungtynes lygiosiomis sužaidusios "Roma" vienuolikės iki šešių taškų.

Galimybes pakovoti dėl ketvirtosios vietos, garantuojančios teisę dalyvauti UEFA Čempionų lygoje, išsaugojo "Milan" klubas, namie įspūdingai sutriuškinęs "Reggina" net 5-1. Verta pažymėti, jog iki šiol Carlo Ancelotti auklėtiniai savo aikštėje šį sezoną buvo laimėję vos penkerias rungtynes iš šešiolikos.

Dvikova milaniečiams prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 7 minutes gynėjas Modesto baudos aikštelėje pargriovė besirengiantį smūgiuoti Kaka, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, o pats brazilas jį ir realizavo - 1-0.

"Reggina" į tai atsakė pavojingu Carloso Valdezo smūgiu galva, bet 34 minutę svečių deficitas padvigubėjo - arbitras dar kartą sušvilpė pirštu parodydamas į standartinę aikštės žymą, kai Luca Vigiani pargriovė Clarence'ą Seedorfą. Kaka vėlgi nesuklydo - 2-0.

Tiesa, svečių viltys išplėšti bent tašką atgimė dar iki didžiosios pertraukos, kuomet įspūdingu smūgiu vilčių vartininkui Željko Kalačui nepaliko E.Barreto, bet jau antrajame kėlinyje jų situacija galutinai susikomplikavo, mat po Cristiano Brocchi perdavimo iš krašto techniškai kamuolį susistabdęs Kaka trečią kartą pasiuntė jį į tinklą.

"Reggina" komandos sutriuškinimą užbaigė A.Pato - iš pradžių traumą išsigydęs jaunasis talentas stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį, sudarydamas idealias sąlygas pasižymėti pirmajam prie kamuolio suskubusiam veteranui F.Inzaghi, o prieš pat pabaigą ir pats įsirašė savo pavardę prie įvarčius pelniusių futbolininkų, nuginkluodamas varžovų vartininką smūgiu galva.

Įspūdingą sportinę formą ir toliau demonstruoja antrą jaunystę išgyvenantis 33 metų puolėjas A.Del Piero. Šiame ture italas ne tik pelnė tris puikius įvarčius į Bergamo "Atalanta" vartus, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą komandos draugui bei buvo neabejotinai pagrindinis triuškinamos pergalės rezultatu 4-0 kalvis.

Pirmojo tikslaus smūgio ilgai laukti nereikėjo - sužaidus vos 47 sekundes po A.Del Piero baudos smūgio galva pasižymėjo gynėjas N.Legrottaglie. Dar po kelių minučių persvarą nestabdydamas kamuolio iš aštuonių metrų padvigubino pats A.Del Piero, ir tai dar tebuvo pradžia.

33 minutę veteranas antrąjį įvartį pelnė po Cristiano Zanetti perdavimo, o puikų vakarą vainikavo dar vienas tikslus puolėjo smūgis 66 minutę.

"Torino" 0 - 1 Milano "Inter"
30' [0 - 1] Julio Cruz

"AC Milan" 5 - 1 "Reggina"
8' [1 - 0] Kaka (iš 11 m. baudinio)
34' [2 - 0] Kaka (iš 11 m. baudinio)
40' [2 - 1] Edgar Barreto
68' [3 - 1] Kaka
73' [4 - 1] Filippo Inzaghi
89' [5 - 1] Alexandre Pato

Bergamo "Atalanta" 0 - 4 Turino "Juventus"
1' [0 - 1] Nicola Legrottaglie
6' [0 - 2] Alessandro Del Piero
33' [0 - 3] Alessandro Del Piero
66' [0 - 4] Alessandro Del Piero

"Cagliari" 2 - 0 "Empoli"
10' [1 - 0] Robert Acquafresca
64' [2 - 0] Michele Fini

78' Francesco Pisano ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"Catania" 1 - 0 Romos "Lazio"
34' [1 - 0] Gionatha Spinesi

33' Luciano Zauri ("Lazio") pašalintas iš aikštės
59' Ousmane Dabo ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"Parma" 1 - 2 "SCC Napoli"
23' [1 - 0] Igor Budan (iš 11 m. baudinio)
45' [1 - 1] Maurizio Domizzi (iš 11 m. baudinio)
73' [1 - 2] Mariano Bogliacino

45' McDonald Mariga ("Parma") pašalintas iš aikštės
77' Giulio Falcone ("Parma") ir Walter Gargano ("Napoli") pašalinti iš aikštės
80' Andrea Gasbarroni ("Parma") pašalintas iš aikštės

Genujos "Sampdoria" 3 - 0 "Udinese"
24' [1 - 0] Antonio Cassano
44' [2 - 0] Claudio Bellucci
55' [3 - 0] Claudio Bellucci (iš 11 m. baudinio)

58' Tomas Zapotocny ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Siena" 0 - 1 "Genoa"
25' [0 - 1] Abdoulay Konko

35' Gaetano De Rosa ("Genoa") pašalintas iš aikštės