Triuškinanti "Chelsea" pergalė Anglijos čempionate © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį sužaistos ketverios rungtynės.

Į antrą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo vos tašku nuo lyderio "Man Utd" atsiliekantis Londono "Chelsea" klubas, išvykoje net 5-0 sutriuškinęs finansinių problemų kamuojamą autsaiderį "Portsmouth".

Po sunkios pradžios svečiams pavyko pralaužti ledus 32 minutę, kai grubiai suklydus vartininkui Davidui Jamesui kamuolį į tinklą pasiuntė Didier Drogba.

Jau po didžiosios pertraukos sulaukęs Franko Lampardo perdavimo iš aštraus kampo pasižymėjo Florentas Malouda, netrukus pridėjęs ir antrą savo įvartį, kai pirmasis suskubo prie Jameso atmušto kamuolio.

76 minutę Drogba po Johno Obi Mikelio perdavimo išnaudojo progą atsidūręs vienas prieš vartininką, o paskutinę vinį į varžovų karstą jau per teisėjo pridėtą laiką įkalė Lampardas.

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 "Sunderland"
22' [0 - 1] Frazer Campbell
30' [1 - 1] John Carew

"Man City" 0 - 2 Liverpulio "Everton"
33' [0 - 1] Tim Cahill
85' [0 - 2] Mikel Arteta

"Portsmouth" 0 - 5 Londono "Chelsea"
32' [0 - 1] Didier Drogba
50' [0 - 2] Florent Malouda
60' [0 - 3] Florent Malouda
77' [0 - 4] Didier Drogba
90' [0 - 5] Frank Lampard

"Blackburn" 2 - 1 "Birmingham"
5' [1 - 0] David Dunn
55' [1 - 1] James McFadden
67' [2 - 1] David Dunn