Triuškinanti "Chelsea" pergalė pažymėta debiutiniu A. Pato įvarčiu , "Man City" ir "Arsenal" nušlavė savo varžovus (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 32-asis turas, kuriame sužaistos septynerios rungtynės.

Absoliutus lygos autsaideris "Aston Villa" klubas namuose susitiko su Londono "Chelsea". "Mėlynųjų" ekipoje debiutavo du sausio mėnesio naujokai, o "Chelsea" rezultatu 0-4 sutriuškino šeimininkus.

Diego Costa yra diskvalifikuotas, todėl startinėje sudėtyje buvo Loicas Remy. Visgi 23-ąją minutę prancūzas nebegalėjo tęsti rungtynių ir aikštėje pasirodė Alexandre'as Pato, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės. Taip pat "Chelsea" gretose debiutavo jaunasis centro gynėjas iš JAV Matthew Miazga.

Anglijos čempionai į priekį įsiveržė 26-ąją minutę, o pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje padidino A. Pato. Brazilas pats uždirbo 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai realizavo. Antrajame kėlinyje dar du įvarčius pelnė Pedro ir Londono ekipa šventė lengvą pergalę.

Kitose rungtynėse svarbią pergalė šventė Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 4-0 sutriuškino "Watford" ekipą. Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė Alexis Sanchezas, Alexas Iwobi, Hectoras Bellerinas bei Theo Walcottas.

Dėl kelialapio į UEFA Čempionų lyga kovojanti "Manchester City" taip pat tokiu pačiu rezultatu sutriuškino varžovus. "Miestiečiai" jau 19-ąją minutę pirmavo rezultatu 3-0, kai po įvartį pelnė Fernado, Kevinas De Bruyne ir Sergio Aguero, o galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo Aleksandras Kolarovas. Mančesterio ekipa prieš artimiausius oponentus bent laikinai įgijo 3 taškų pranašumą.

Tuo tarpu pergale džiaugtis negalėjo "West Ham" ekipa, lygiosiomis sužaidusi su "Crystal Palace". 41-ąją minutę puikus Dimitri Payeto baudos smūgis "plaktukams" leido džiaugtis pranašumu 2-1, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio šeimininkai žaidė dešimtyje ir praleido įvartį, nulėmusį lygiąsias.

Dar kiti susitikimai baigėsi dramatiška "Norwich City" pergale prieš "Newcastle United" ir dvejomis lygiosiomis.

"Aston Villa" 0 - 4 "Chelsea"
26' [0 - 1] R. Loftus-Cheek
45' [0 - 2] A. Pato
46' [0 - 3] Pedro
59' [0 - 4] Pedro
85' A. Hutton ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 4 - 0 "Watford"
4' [1 - 0] A. Sanchez
38' [2 - 0] A. Iwobi
48' [3 - 0] H. Bellerin
90' [4 - 0] T. Walcott

"Bournemouth" 0 - 4 "Man City"
7' [0 - 1] Fernando
12' [0 - 2] K. De Bruyne
19' [0 - 3] S. Aguero
90' [0 - 4] A. Kolarov

"Norwich" 3 - 2 "Newcastle"
45' [1 - 0] T. Klose
71' [1 - 1] A. Mitrovič
74' [2 - 1] D. Mbokani
86' [2 - 2] A. Mitrovič (11 m. baudinys)
90' [3 - 2] W. Hoolahan

"Stoke City" 2 - 2 "Swansea"
13' [1 - 0] I. Afellay
53' [2 - 0] B. Krkič
68' [2 - 1] G. Sigurdsson
79' [2 - 2] A. Paloschi

"Sunderland" 0 - 0 "West Brom"

"West Ham" 2 - 2 "Crystal Palace"
15' [0 - 1] D. Delaney
18' [1 - 1] M. Lanzini
41' [2 - 1] D. Payet
75' [2 - 2] D. Gayle
67' C. Kouyate ("West Ham") pašalintas iš aikštės