Triuškinanti "Lyon" pergalė Prancūzijos čempionate (atnaujinta) © Eurofootball.lt
Šieštadienį buvo sužaistos penkerios Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 4-ojo turo rungtynės. Įspūdingą pergalę triuškinančiu rezultatu 4-1 pasiekė "Lyon" klubas įveikęs daugkartinius Prancūzijos čempionus "Nice" futbolininkus.

Penkis kart Prancūzijos čempionai "Nice" futbolininkai pirmieji 27-ąją rungtynių minutę įsiveržė į priekį po to, kai Maramai Vahiruapavyko pavyko įveikti varžovų gynybą ir pelnyti įvartį.

Tačiau vėliau 49-ąją minutę po portugalų saugo Tiago perdavimo rezultatą išlygino Prancūzijos rinktinės saugas Florent'as Malouda.

69-ąją susitikimo minutę į aikštę buvo išleistas jaunasis "Lyon" puolėjas Karimas Benzema, nepraėjus nė minutei po šio žaidėjo pasirodymo aikštėje, jis padedamas F.Malouda'os persverė rezultatą savo ekipos naudai. Vos po 5-ių minučių rezultatą dar labiau padidino Tiago, kurio smūgiuotas kamuolys po puikiai žaidusio F.Malouda'os perdavimo skriejo tiksliai vartų pusės link.

Baigiantis rungtynėms, 90-ąją susitikimo minutę po Anthier'o Yahia žaidimo ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys į "Nice" vartus, pastarąjį sėkmingai realizavo ir lemiamą tašką šiame mače padėjo jaunasis Karimas Benzema.

"Mes buvome perdaug atsipalaidavę pirmojo kėlinio metu, kadangi manėme, jog pavyks pasiekti pergalę be didesnių pastangų, tačiau po pertraukos mums pavyko susikoncentruoti ir įdėti didesnį indėlį atakuojant varžovų vartus," - po rungtynių kalbėjo "Lyon" vyriausiasis treneris Gerardas Houllieras.

Po keturių sužaistų rungtynių "Lyon" komanda savo sąskaitoje turi keturis taškus ir šiuo metu yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Dar vieną nesėkmę pirmenybėse patyrė kaip ir praėjusį sezoną labai banguotai žaidžiantis Paryžiaus "P.S.G" klubas. Paryžiečiai šį kartą išvykoje po atkaklios kovos 3-2 turėjo pripažinti "Sochaux" ekipos pranašumą. Po Karimo Ziani ir Badaro Sene įvarčių "Sochaux" pirmavo rezultatu 2-0, tačiau sostinės ekipa dviejų Pedro Pauletos įvarčių dėka sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis tik 82-ąją minutę Karimas Ziani sėkmingai realizavo į "P.S.G" vartus skirtą 11 metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Ir toliau sėkmingai šį sezoną rungtyniauja "Lille" klubas. Šį kartą Lilio futbolininkai net 3-0 sutriuškino praėjusio sezono vicečempionę ir vieną pagrindinių pretendenčių į šio sezono čempionų titulą "Bordeaux" ekipą. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Yohanas Cabaye, Mathieu Bodmeris ir Peteris Odemwingie.

Pergalę kiek netikėtai šeštadienį iškovojo ir naujokas "Lorient", palyginti lengvai 3-1 įveikęs "Nantes" ekipą. Visus tris įvarčius dar pirmajame kėlinyje "Lorient" ekipai pelnė Pierre-Andre Gignacas. Tuo tarpu "Nantes" gretose 13-ąją minutę pasižymėjo ir tuo metu rezultatą išlygino Fredericas Da Rocha.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00090" 1 - 4 "%c00055"
27' [1-0] Marama Vahirua
49' [1-1] Florent Malouda
69' [1-2] Karim Benzema
74' [1-3] Tiago
90' [1-4] Karim Benzema (11m. baud.)

"%c00065" 3 - 2 "%c00023"
30` [1 - 0] Karim Ziani
36` [2 - 0] Badara Sene
71` [2 - 1] Pedro Pauleta
75` [2 - 2] Pedro Pauleta
82` [3 - 2] Karim Ziani (iš 11m.)

"%c00255" 1 - 2 "%c00092"
20` [0 - 1] Laurent Battles
57` [0 - 2] Achille Emana
68` [1 - 2] Benjamin Nivet

"%c00293" 3 - 1 "%c00066"
6` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac
13` [1 - 1] Frederic Da Rocha
16` [2 - 1] Pierre-Andre Gignac
28` [3 - 1] Pierre-Andre Gignac

79` Mauro Cetto ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00094" 3 - 0 "%c00064"
27` [1 - 0] Yohan Cabaye
42` [2 - 0] Mathieu Bodmer
59` [3 - 0] Peter Odemwingie