Triuškinanti "Tottenham" pergalė pažymėta istoriniais H. Kane'o metais (VIDEO)

Antrąją Šv. Kalėdų dieną Anglijos "Premier" lygoje vyksta 20-asis turas.

14 val. 30 min. Lietuvos laiku "Wembley" stadione ginklus surėmė Londono "Tottenham" prieš "Southampton". Istorinis Harry Kane'o pasirodymas buvo pažymėtas triuškinančia pergale - rezultatu 5-2 triumfavo "pentiniai".

Rungtynės nuo pat pradžių klostėsi puikiai šeimininkams - pirmajame kėlinyje du įvarčius pasiekė Harry Kane'as ir padėjo savo komandai susikrauti solidžią persvarą.

Antrajame kėlinyje įvarčiu pasipylė dar daugiau - 49-ąją minutę pasižymėjo Dele Alli, o po dviejų minučių savo tikslą pasiekė ir Heungas-Minas Sonas.

64-ąją minutę Sofiane Boufalui pavyko pralaužti ir varžovų gynybą, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir Harry Kane'as, kuris į savo sąskaitą įsirašė eilinį "hat-tricką".

82-ąją minutę "Southampton" sumažino atsilikimą iki trijų įvarčių, tačiau didelės reikšmės Dušano Tadičiaus įvartis šiose rungtynėse jau nebeturėjo.

H. Kane'ui pavyko ne tik 2017-uosius užbaigti "hat-tricku", bet ir juos užbaigti būnant numeriu vienas pasaulyje - trys įvarčiai į "Southampton" vartus reiškė, kad H. Kane'as tapo rezultatyviausiu žaidėju pasaulyje per šiuos kalendorinius metus.

Anglijos rinktinės puolėjas iš viso per metus pelnė 56 įvarčius ir už savo nugaros paliko tokias žvaigždes kaip Lionelį Messi, Cristiano Ronaldo, Edinsoną Cavanį ir Robertą Lewandowskį. Be to, H. Kane'as tapo daugiausiai įvarčiu per tuos pačius kalendorinius metus pelniusu "Premier" lygos žaidėju.

Po pergalės "Tottenham" bent laikinam pakilo į ketvirtąją poziciją, kai tuo metu "Southampton" turėjo susitaikyti su trečia nesėkme per pastarąsias penkerias rungtynes.

"Tottenham" 5 - 2 "Southampton"
22' [1 - 0] H. Kane
39' [2 - 0] H. Kane
49' [3 - 0] D. Alli
51' [4 - 0] H-M. Son
64' [4 - 1] S. Boufal
67' [5 - 1] H. Kane
82' [5 - 2] D. Tadič