Trys Inzaghi įvarčiai atnešė pergalę "Milan" klubui © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios XXVII turo rungtynės.

Įtikinamą pergalę iškovojo "Milan" klubas, savo aikštėje 3-0 įveikęs Bergamo "Atalanta".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos 7 minutes, kai po Mareko Jankulovski perdaivmo iš kairiojo baudos aikštelės krašto kamuolį į tinklą pasiuntė patyręs puolėjas Filippo Inzaghi.

19 minutę 'Rossoneri' pranašumą galėjo padvigubinti jaunasis Alexandre Pato, bet po tolimo Davido Beckhamo perdavimo atsidūręs vienas prieš vartininką brazilas smūgiavo virš skersinio.

Svečiai į tai atsakė pavojingu Federico Peluso bandymu, kurį atrėmė vartininkas Christianas Abbiati.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - iki didžiosios pertraukos Abbiati dar dukart turjėo gelbėti "Milan" nuo įvarčio, atremdamas itin pavojingus Gianvito Plasmati smūgius.

Antrajame kėlinyje, 65 minutę, greta vartų mušė svečių saugas Ferreira Pinto, tačiau jau netrukus šeimininkai privertė brangiai sumokėti progas švaisčiusius varžovus.

71 minutę Inzaghi po Pato perdavimo suklaidino vartininką ir padvigubino panašumą, o dar po kelių akimirkų įsirašė į savo sąskaitą 'hattrick'ą', pasiųsdamas kamuolį į tinklą iš arti po Gianlucos Zambrottos perdavimo.

Prieš finalinį teisėjo švilpuką puikią galimybę pelnyti ketvirtąjį įvartį vėjais paleido Pato, mušęs virš vartų, bet didesnės įtakos dvikovos baigčiai tai neturėjo - "Milan" šventė pergalę, leidusią pernelyg neatsilikti nuo antroje vietoje žengiančios Turino "Juventus" komandos.

"AC Milan" 3 - 0 Bergamo "Atalanta"
7' [1 - 0] Filippo Inzaghi
71' [2 - 0] Filippo Inzaghi
74' [3 - 0] Filippo Inzaghi

"Bologna" 3 - 0 Genujos "Sampdoria"
45' [1 - 0] Marco Di Vaio
87' [2 - 0] Marco Di Vaio
90' [3 - 0] Marco Di Vaio

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes ir 48 minutę buvo įspėtas

"Catania" 0 - 3 "Siena"
9' [0 - 1] Massimo Maccarone
70' [0 - 2] Abdelkader Ghezzal
90' [0 - 3] Lukas Jarolim

"Lecce" 0 - 0 "Reggina"

"Fiorentina" 0 - 2 "Palermo"
48' [0 - 1] Fabio Henrique Simplicio
56' [0 - 2] Fabrizio Miccoli

"Napoli" 0 - 2 Romos "Lazio"
57' [0 - 1] Tommaso Rocchi
65' [0 - 2] Tommaso Rocchi

"Chievo" 1 - 1 "Cagliari"
28' [0 - 1] Jedaias Capucho Neves Jeda
55' [1 - 1] Ayodele Stephen Makinwa