Trys Kevino Behrenso įvarčiai leido Berlyno „Union“ startuoti pergalingai © IMAGO/Beautiful Sports nuotr.

Berlyno „Union“ rezultatu 4:1 nugalėjo „Mainz“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo Kevino Behrenso šou, kuris 1-ąją minutę pelnė įvartį galva, o 9-ąją vėl smūgiavo tiksliai ir nesužaidus dešimties minučių „Union“ pirmavo 2:0.

Visą likusį kėlinį žaidimas buvo apylygis, daugiau kartų į vartų plotą smūgiavo šeimininkai.

Įsibėgėjus antrajam kėliniui, ką tik aikštėje pasirodęs Brajanas Gruda uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kuris po VAR peržiūros buvo patvirtintas. Baudinį atlikti stojo Ludovicas Ajorque, bet Frederikas Ronnowas atrėmė smūgį.

Iškart po neišnaudotos baudinio situacijos, 64-ąją minutę įvartį pelnė Anthony Caci.

70-ąją minutę „Union“ puolėjas K. Behrensas įmūšė trečiajį savo įvartį šiose rungtynėse.

87-ąją minutę teisėjas po VAR peržiūros skyrė baudinį į „Union“ vartus, bet L. Ajorque antrą kartą neįmušė nuo vienuolikos metrų žymos, o vartininkas F. Ronnowas pasižymėjo dviem atremtais baudiniais.

Per pridėtinį laiką pergalę įtvirtino Milošas Pantovičius, kuris nuostabiai „išmaudęs“ varžovus pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.