Trys S.Eto`o įvarčiai paskandino Angolą © Eurofootball.lt
Trys Afriko "Metų žaidėjo" Samuelio Eto`o įvarčiai leido Kamerūno rinktinei iškovoti pergalę Afrikos Nacijų taurės B grupės rungtynėse su Angolos rinktine.

Kamerūnas 3 - 1 Angola
20` [1 - 0] Samuel Eto`o
30` [1 - 1] Amado Flavio (11 m.)
38` [2 - 1] Samuel Eto`o
77` [3 - 1] Samuel Eto`o

Vienais iš turnyro favoritų laikomi kamerūniečiai į priekį išsiveržė 20 rungtynių minutę, kuomet baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų pasižymėjo "Barcelona" žvaigždė Samuelis Eto`o. Į Pasaulio čempionatą Vokietijoje kiek netikėtai patekę Angolos futbolininkai išlygino rezultatą po dešimties minučių, kuomet Amado Flavio sėkmingai realizavo Akwa uždirbtą vienuolikos metrų baudinį.

Vis tik Kamerūno futbolininkams pavyko atstatyti pranašumą dar pirmajame kėlinyje, kai 38 minutę po Rodolpho Douala perdavimo iš krašto kamuolį galva į vartus nukreipė S.Eto`o.

Nors antrajame kėlinyje Angola turėjo teritorinę persvarą, Kamerūno gynyba puikiai griovė varžovų atakas. Antrajame kėlinyje Angolos sudėtyje pasirodęs Pedro Mantorras labai pagyvino jų žaidimą, o 65 minutę vos neišlygino rezultato, kuomet jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visai greta vartų. Po šio epizodo aiškiai savo nepasitenkinimą pademonstravo S.Eto`o, kuris supyko dėl to, jog Angolos futbolininkai pagal "Garbingo žaidimo" taisykles neatidavė kamuolio atgal po to, kai kamerūniečiai jį išmušė iš aikštės, kad pagalba būtų suteikta traumuotam Rigoberto Songui.

Būtent S.Eto`o 77 rungtynių minutę padėjo lemiamą tašką rungtynėse, smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pelnydamas "hat-trick`ą".

Šiandien dar žaidžiamos kitos B grupės rungtynės tarp Togo ir Kongo DR rinktinių. Šias varžybas nuo 20:00 tiesiogiai transliuoja EuroSport.