Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje – „Bangos“ pergalė © alyga.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ dar vieną svarbią pergalę į savo sąskaitą įsirašė Davido Afonso treniruojama Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai 17-ojo turo dvikovoje namuose rezultatu 1:0 (1:0) įveikė turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Sūduvą“.

Vienintelis dvikovos įvartis buvo pelnytas jau 3-iąją minutę. Po Roberto Vėževičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto taikliu smūgiu pasižymėjo iš Vilniaus „Žalgirio“ pasiskolintas Vilius Piliukaitis.

Saugas buvo aktyviausias pirmame kėlinyje – du jo bandymai skriejo į vartų plotą, su jais susitvarkė „Sūduvos“ vartininkas Vilius Stebrys.

Po pertraukos marijampoliečiai buvo aktyvesni ir vertė vis dažniau dirbti Mantą Bertašių. Maža to, nuo 63-iosios minutės svečiai turėjo žaidėjo pranašumą, kadangi dėl antros geltonos kortelės buvo pašalintas gynėjas Sigitas Urbys.

Vis dėlto „Sūduvai“ per likusį laiką kiekybiniu pranašumu pasinaudoti nepavyko.