U-17 rinktinė sužaidė pirmas draugiškas rungtynes su slovakais © lff.lt nuotr.

UEFA Europos čempionato atrankos turnyrui besirengianti Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes Kaune su Slovakijos bendraamžiais.

Šio vakaro susitikimą „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione laimėjo slovakai rezultatu 2:0. Įvartį pačioje pirmo kėlinio pabaigoje įmušė Leopoldas Mizerakas, o 76 minutę svečių persvarą padidino Františekas Koša.

Antroji lietuvių ir slovakų futbolininkų akistata įvyks ketvirtadienį Jonavos miesto centriniame stadione, nuo 11 valandos.

Rungtynių statistika: Lietuva U-17 – Slovakija U-17 0:2 (0:1)

„Kauno Žalgirio“ FA stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda (Lietuva)

Įvarčiai: 44 min. Leopold Mizerák, 76 min. František Kóša (Slovakija)

Įspėti: 47 min. Adrian Lickūnas, 63 min. Ąžuolas Indriulis, 84 min. Rokas Katkauskas, 90+1 min. Mantas Malatokas (Lietuva); 80 min. Rastislav Korba, 86 min. Jakub Ragan (Slovakija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Ernestas Lysionok, Karolis Šutovičius (46 min. Matias Angelo Pastori), Nojus Vytis Audinis, Ąžuolas Indriulis, Adrian Lickūnas (68 min. Ernestas Januš Zdanovič), Mantas Monkelis (68 min. Rokas Katkauskas), Nikita Pavlovskij, Adrians Karpovs (46 min. Matas Gabertas), Augustas Tamaševičius (68 min. Mauritz Zink), Mantas Malatokas, Ugnius Avizovas (32 min. Martynas Stūrys). Atsargoje: Dilonas Matuškevičius, Artiom Osipovič, Patrikas Pranckus, Brooklyn Leipus.