U-18 iškovojo lygiąsias prieš armėnus ir kovos dėl 7-9 vietos

Trečiąsias Minsko „Development Cup" turnyro rungtynes Lietuvos U-18 rinktinė sužaidė su bendraamžiais iš Armėnijos. Žaidybinę iniciatyvą antrajame kėlinyje įgijusiems lietuvaičiams pristigo sėkmės realizuojant savo progas, o rungtynės žaidėjų nusivylimui baigėsi nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0.

Armėnai žvaliau pradėjo dvikovą ir nevengė tolimais šūviais patikrinti vartininko Pijaus Petkevičiaus budrumo. Aktyviai gynyboje plušėję lietuviai, deja, buvo reti svečiai priešininkų baudos aikštelėje. Varžovai vėl suaktyvėjo kėlinio pabaigoje, tačiau P. Petkevičius patikimai sučiupdavo armėnų smūgiuotus kamuolius.

Antrame kėlinyje žaidybinė situacija radikaliai pasikeitė. Lietuviai po pertraukos išsyk drąsiai šturmavo varžovų vartus ir surengė porą pavojingų smūgių. Įpusėjus kėliniui kamuolio kontrolė ir iniciatyva įrikinamai priklausė lietuviams, kuriems pritrūko akcentuotų smūgių, kad įsiveržtų į priekį.

Per pridėtą laiką Domanto Vitkaus smūgiuotas kamuolys skriejo vos dešiniau nuo vartų virpsto, o paskiau sekusi lietuvių kampinių apgultis nedavė vaisių. Visas jėgas atidavę lietuviai po finalinio švilpuko liko nusivylę baigtimi 0:0. Surinkę du taškus B grupėje, mūsiškiai užėmė trečią vietą ir kovą turnyre pratęs dėl 7-9 vietos šeštadienį.