U-18 rinktinė startuoja V.Granatkino turnyre

Lietuvos jaunių (U-18; gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė sekmadienį Sankt Peterburge (Rusija) po metų pertraukos startuos tradiciniame turnyre V. Granatkinui atminti.

V. Granatkino atminimui skirtas jaunių futbolo turnyras rengiamas jau 27-ąjį kartą ir yra vienas iš žinomiausių tokio tipo varžybų Rytų Europoje.

Šiemet turnyre sausio 3-11 dienomis dalyvaus 18 komandų iš 14 valstybių. Rusijai atstovaus dvi rinktinės bei Maskvos ir Sankt Peterburgo ekipos. Varžybose rungtyniaus ir dvi Azijos komandos - Japonija bei Pietų Korėja.

Ruošiantis varžyboms mūsiškiai stovyklavo Vilniuje, o gruodžio 30 d. Marijampolėje žaidė kontrolines rungtynes su Latvijos atstovais ir nusileido jiems rezultatu 0:1.

Dariaus Butkaus vadovaujami lietuviai turnyrą pradės sekmadienį rungtynėmis su Moldovos atstovais, o pirmadienį susitiks su šeimininkės Rusijos komanda.

Antrame varžybų etape mūsiškiai priklausomai nuo užimtos vietos susitiks su atitinkamais varžovais iš kitų grupių ir varžysis dėl 1-6, 7-12 arba 13-18 vietų. Finalinės kovos įvyks sausio 11-ąją.

Turnyro grupės:

A grupė: Rusija, Lietuva, Moldova
B grupė: Baltarusija, Estija, Latvija
C grupė: Bulgarija, Slovėnija, Kazachstanas
D grupė: Slovakija, Sankt Peterburgas, Graikija
E grupė: Maskva, Pietų Korėja, Suomija
F grupė: Japonija, Rusija-2, Azerbaidžanas

Lietuvos U-18 rinktinės tvarkaraštis:

Sausio 4 d. (sekmadienis)
17:00 Moldova-Lietuva

Sausio 5 d. (pirmadienis)
18:00 Rusija-Lietuva

Sausio 7 d. (trečiadienis)
Antrojo etapo rungtynės

Sausio 9 d. (penktadienis)
Antrojo etapo rungtynės

Sausio 11 d. (Sekmadienis)
Rungtynės dėl vietų

Lietuvos U-18 rinktinės sudėtis:
Vardas, pavardė, (komanda/miestas)

Vartininkai:
Marius Adamonis (Klaipėdos „Atlantas"),
Karolis Čirba (Vilniaus „Žalgiris");

Gynėjai:
Erlandas Juška (Vilniaus MRU),
Dominykas Barauskas (Vilniaus „Žalgiris"),
Ričardas Šveikauskas (Klaipėdos „Atlantas"),
Aurimas Jurgelevičius („Klaipėdos granitas"),
Arvydas Miklovis (Panevėžio FA),
Romualdas Blazevičius (Kauno „Stumbras");

Saugai:  
Tautvydas Bracevičius (Panevėžio FA),
Dovydas Virkšas (Klaipėdos „Atlantas"),
Giedrius Matulevičius („Arezzo", Italija),
Linas Mėgelaitis (Kauno „Stumbras"),
Klaidas Janonis („Pro Vercelli", Italija),
Dominykas Donėla (Panevėžio FA),
Justas Lasickas (Vilniaus „Žalgiris");

Puolėjai:  
Lukas Valvonis (Vilniaus „Žalgiris"),
Edvinas Baniulis (Vilniaus „Žalgiris").

Oficiali turnyro svetainė

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Elgo

    laimejo 1-0

    • +3
  • LOLAs

    Uz lietuvius su rusu apranga

    • +8
  • Balvonas

    Baniulis už Lietuvą ar už Rusiją žais?

    • +10
  • LIETUVA

    Goodluck chebra))

    • +3
  • Elgo

    laimejo 1-0

    • +3
  • LOLAs

    Uz lietuvius su rusu apranga

    • +8
  • Balvonas

    Baniulis už Lietuvą ar už Rusiją žais?

    • +10
  • LIETUVA

    Goodluck chebra))

    • +3
  • LIETUVA

    Goodluck chebra))

    • +3
  • Balvonas

    Baniulis už Lietuvą ar už Rusiją žais?

    • +10
  • LOLAs

    Uz lietuvius su rusu apranga

    • +8
  • Elgo

    laimejo 1-0

    • +3

Kitos naujienos