U-21 rinktinės dvikovos prieš Angliją ir Velsą - Kaune ir Alytuje

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė paskutines atrankos į 2015 m. Europos U-21 čempionatą rungtynes rugsėjo pradžioje žais Kauno ir Alytaus stadionuose.

Atrankos varžybų finiše Armino Narbekovo auklėtiniai susitiks su dviem Jungtinės Karalystės atstovais - Anglijos ir Velso rinktinėmis.

Rugsėjo 5-ąją lietuviai namuose priims grupės lyderius Anglijos futbolininkus. „Premier" lygos talentai žais Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione, dvikovos pradžia - 19 valandą.

Po keturių dienų, rugsėjo 9 d., Lietuvos rinktinė persikels į Alytaus sporto ir rekreacijos centro stadioną, kur susitiks su Velso atstovais. Rungtynės taip pat prasidės 19 val.

Paskutinį kartą Lietuvos U-21 rinktinė tokio rango rungtynes Alytuje žaidė 1997 metais, kai susitiko su rumunais ir airiais.

Anglijos ir Velso rinktinės mūsų šalyje dar nėra iškovoję pergalių. 2011 m. Vilniuje Lietuvos ir Anglijos U-21 rinktinių dvikova baigėsi be įvarčių 0:0, o 2002 m. Kaune U-19 rinktinės sužaidė taikiai 1:1. Lietuvos ir Velso U-17 rinktinių susitikimas 2011 m. Kaune baigėsi mūsiškių pergale 1:0.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos