U. Emery: "Vis dar galime finišuoti didžiajame ketverte"

Londono "Arsenal" turėjo progą įsitvirtinti ketvirtoje pozicijoje, tačiau itin prastas pasirodymas Vulverhamptone nulėmė tai, kad Unai Emery auklėtiniai krenta į penktąją vietą.

"Wolves" pirmajame kėlinyje pritrenkė varžovus įmušę tris įvarčius. "Arsenal" antrajame kėlinyje dar bandė taisyti situaciją, tačiau jos drastiškai nepakeitė – "vilkai" triumfavo rezultatu 3:1. "Arsenal" po nesėkmės prieš "Chelsea" įgijo taško deficitą, o iki pirmenybių pabaigos lieka trejos rungtynes

Po susitikimo su žurnalistais bendravęs U. Emery teigė, kad komanda vis dar gali įgyvendinti savo sezono tikslą.

"Esame labai nusivylę, tačiau negalime pamiršti, kur buvome prieš tris mėnesius", – BBC Sport sakė strategas. – Turime išlikti optimistiški ir pabandyti sugrįžti į didįjį ketvertą".

"Jau prieš rungtynes žinojome, kad čia bus sunku. "Wolves" visą šį sezoną yra labai stipri komanda, kuri turi gerą gynybą ir greitus žaidėjus puolime. Tai labai gerai organizuota komanda, prieš kurią žaisti yra labai sudėtinga.

Pirmos 25 minutės mums buvo geros, kontroliavome kamuolį, nors ir nesusikūrime pakankamai progų. Rūbinėje bandėme pakeisti tam tikras žaidimo detales ir antrajame kėlinyje įmušėme įvartį.

Mes esame nusivylę, tačiau "Premier" lygoje tu turi išliktas nuoseklus visus 38 mačus", – pridūrė U. Emery.

"Arsenal" komandai "Premier" lygoje dar teks stoti į kovą su "Leicester", "Brighton" ir "Burnley".