U–17 rinktinė beviltiškai pasirodė prieš bosnius © JumpStory nuotr.

Bosnijoje ir Hercegovinoje vykstančiame UEFA „Development“ turnyre antrąsias savo rungtynes sužaidė Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė, šiandien metusi iššūkį aikštės šeimininkams.

Bosnijos ir Hercegovinos rinktinė įsiveržė į priekį 13 minutę, kai tikslų perdavimą iš kairiojo krašto sulaukė Aleksa Popovičius ir nukreipė kamuolį į lietuvių vartus. Besibaigiant pirmajam kėliniui Marko Brekalo pelnė įvartį po kampinio bei taip pat rezultatyviai pasižymėjo per kontrataką 45-ąją minutę.

Turnyro šeimininkams antrojo kėlinio viduryje pavyko pelnyti dar vieną įvartį, pasinaudojus lietuvių gynėjų klaida. Susitikimas pasibaigė bosnių pergale rezultatu 4:0.

Pasirodymą UEFA „Development“ turnyre lietuviai užbaigs sekmadienį, sužaisdami rungtynes Kakanio mieste su Gajanos rinktine.

Rungtynių statistika: Bosnija ir Hercegovina – Lietuva 4:0 (3:0)

Bosnijos ir Hercegovinos futbolo federacijos treniruočių centras, Zenica

Įvarčiai: 13 min. Aleksa Popović, 38 ir 45 min. Marko Brekalo, 74 min. Nedim Keranović (Bosnija ir Hercegovina)

Įspėti: 40 min. Pavle Đajić (Bosnija ir Hercegovina); 3 min. Matias Angelo Pastori (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Regnar Krot, Matias Angelo Pastori, Mantas Monkelis (46 min. Matas Latvys), Adrian Lickūnas (72 min. Brooklyn Leipus), Nikita Pavlovskij (59 min. Matas Matulionis), Artiom Osipovič (72 min. Aurimas Čypas), Adrians Karpovs, Tadas Žedaveinis (46 min. Emilijus Jermolajev), Benas Juška, Jonas Usavičius (59 min. Rokas Katkauskas).