UEFA Taurėje - dramatiškos "Wolfsburg" ir "CSKA" pergalės © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Europos stadionuose ir toliau tęsėsi UEFA Taurės kovos. Šįsyk savo santykius aiškinosi E, F, G ir H grupių komandos.

Intriguojanti kova vyko Vokietijoje, kur vietos "Wolfsburg" ekipa kovėsi prieš "Portsmouth" klubą.

Pirmasis įvartis krito jau 3 mačo minutę, kai pasinaudojęs svečių gynėjų klaidomis, puolėjas Edinas Dzeko nuginklavo vartininką Davidą Jamesą.

Tačiau jau netrukus viskas pasikeitė - D.Jamesas tolimu smūgiu pradėjo komandos ataką, Armandas Traore puikiai suvaldė kamuolį, perdavė Jermainui Defoe ir pastarasis pelnė įvartį. Vos po kelių minučių priekyje jau buvo svečiai - maždaug iš 30 metrų pasižymėjo Arnoldas Mvuemba.

23 minutę dar kartą atlaidžiai sužaidus "Portsmouth" gynėjams, šeimininkai tuo pasinaudojo ir išlygino rezulatą - po E.Dzeko perdavimo pasižymėjo Christianas Gentneris.

Antrasis mačo kėlinys prasidėjo pavojingu svečių saugo Niko Kranjčario smūgiu, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą. Vis dėlto labiau laimė šypsojosi šeimininkams - 75 minutę po grubios D.Jameso klaidos, pirmasis prie kamuolio suskubo Zvjezdanas Misimovičius ir pelnė įvartį.

Po kelių minučių, tas pats Z.Misimovičius galėjo pelnyti ir dar vieną įvartį, tačiau nerealizavo E.Dzeko uždirbto 11 metrų baudinio. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią "Wolfsburg" pergalę, rezultatu 3-2.

Dar įnirtingesnė kova vyko Prancūzijoje, kur šeimininkai "Nancy" klubas bandė įveikti Maskvos "CSKA" ekipos pasipriešinimą.

Pradžia "Nancy" ekipai žadėjo tik gerus dalykus, mat jau 5 minutę po Julieno Fereto perdavimo, Moncefas Zerka tiksliu smūgiu nuginklavo "CSKA" vartų sargą Igorį Akinfeevą. Tačiau svečiai 23 minutę rezultatą išlygino, Vagnerio Love tikslus smūgis ir rezultatas tapo 1-1.

Tai dar nebuvo pabaiga pirmame kėlinyje - 33 minutę Jurijus Žirkovas pamatė geroje pocizijoje esantį komandos draugą Osni Ramoną ir pastarasis puikiai suvaldęs kamuolį, pelnė įvartį.

Dar blogesnėje situacijoje "Nancy" atsidūrė 63 minutę, kai antrajį savo įvartį mače pelnė V.Love. Bet būtent tada šeimininkai atsibudo - 72 minutę po ilgo Jonathano Brisono perdavimo pasižymėjo Julienas Feretas, o po septynių minučių savo įvartį pelnė ir Basile Camerlingas.

Vis dėlto paskutinis žodis šiose rungtynėse priklausė "CSKA" klubui, o tiksliau - V.Love. 88 minutę puolėjas pelnė savo trečiajį įvartį ir būtent šio žaidėjo 'hat-trickas' padėjo svečiams iškovoti pergalę, rezultatu 4-3.

Kitose turo mačuose, kiek netikėtą nesėkmę namuose patyrė Birmingemo "Aston Villa" ekipa, kuri 1-2 turėjo pripažinti "Žilina" pranašumą. Pergalių taip pat nepavyko iškovoti ir dviems Ispanijos klubams - "Valencia" mačą namie su "Brugge" baigė taikiai 1-1, tokiu pačiu rezultatau baigėsi susitikimas ir Lenkijoje, tarp Poznanės "Lech" ir La Korunijos "Deportivo" ekipų.

E grupė:

"Wolfsburg" 3 - 2 "Portsmouth"
3' [1 - 0] Edin Dzeko
11' [1 - 1] Jermain Defoe
14' [1 - 2] Arnold Mvuemba
23' [2 - 2] Christian Gentner
74' [3 - 2] Zvjezdan Misimovič

80' Zvjezdan Misimovič nerealizavo 11 metrų baudinio ("Wolfsburg")

"Heerenven" 1 - 2 "Braga"
19' [1 - 0] Gerald Sibon
35' [1 - 1] Wason Libardo Renteria Cuesta
56' [1 - 2] Luis Aguiar

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 "Žilina"
15' [0 - 1] Vladimir Leitner
19' [0 - 2] Peter Styvar
28' [1 - 2] Nathan Delfouneso

79' iš aikštės išvytas Vladimir Leitner ("Žilina")

Prahos "Slavia" 0 - 2 "Hamburg"
30' [0 - 1] Ivica Olič
90' [0 - 2] Mladen Petrič (iš 11 metrų baudinio)

"Kobenhavn" 1 - 1 "Rosenberg"
33' [0 - 1] Steffen Iversen
85' [1 - 1] Mikael Antonsson

"Valencia" 1 - 1 "Brugge"
19' [0 - 1] Antolin Alcaraz
59' [1 - 1] Nikola Žigič

1. "St.Etienne" 3 7 tšk.
2. "Valencia" 3 5
3. "Brugge" 3 3
4. "København" 3 2
5. "Rosenborg" 4 2

H grupė:

Poznanės "Lech" 1 - 1 La Korunijos "Deportivo"
3' [0 - 1] Diego Daniel Colotto
41' [1 - 1] Hernan Rengifo

"Nancy" 3 - 4 Maskvos "CSKA"
5' [1 - 0] Moncef Zerka
23' [1 - 1] Vagner Love
33' [1 - 2] Osni Ramon
61' [1 - 3] Vagner Love
72' [2 - 3] Julien Feret
79' [3 - 3] Basile Camerling
88' [3 - 4] Vagner Love