UEFA taurėje sėkmė šypsojosi šeimininkams © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį sužaistos aštuonerios pirmosios UEFA taurės aštuntfinalio rungtynės.

Nedidelį žingsnį kito etapo link žengė Maskvos CSKA ekipa, minimaliu rezultatu 1-0 namie įveikusi Donetsko "Shakhtar". Visas 90 minučių šiame mače žaidė Lietuvos rinktinės gynėjas Deividas Šemberas.

Dvikovos pradžioje dominavo svečiai, tačiau nesugebėję išnaudoti kelių progų jie brangiai sumokėjo - antrojo kėlinio pradžioje Razvanas Ratas baudos aikštelėje prasižengė prieš Milošą Krasičių, o teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo Vagneris Love'as. Įdomu, jog tai buvo jau 11 tikslus brazilo smūgis turnyre, todėl Jurgenui Klinsmannui priklausantis turnyro rezultatyvumo rekordas (15 įvarčių) sėkmės atveju gali būti pagerintas.

Mircea Lucescu vadovaujama "Shakhtar" vienuolikė nepasidavė ir privertė iš peties padirbėti vartininką Igorį Akinfeevą, kuris atrėmė itin pavojingą Mykolo Iščenko smūgį galva. Negana to, Fernandinho taip pat galva mušė virš vartų, o pabaigoje Akinfeevo sienos pramušti nesugebėjo nei Willianas, nei Mercelo Moreno.

CSKA keliskart pavojingai kotratakavo, bet nei Alanas Dzagoevas, nei Georgijus Šenikovas padvigubinti persvaros nesugebėjo.

Pralaimėjimą patyrė FBK "Kauno" skriaudikas "Aalborg" klubas, išvykoje 0-2 nusileidęs "Man City".

Marko Hugheso auklėtiniai į priekį išsiveržė sužaidus vos 8 minutes, kai po Robinho perdavimo žemu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė ekvadorietis Felipe Caicedo.

30 minutę įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą iš 17 metrų persvarą padvigubino saugas Shaunas Wrightas Phillipsas.

Po didžiosios pertraukos "Man City" turėjo keletą progų dar padidinti pranašumą, tačiau jomis nepasinaudojo, palikdami danams šansą atsitiesti namie po savaitės.

Maskvos CSKA 1 - 0 Donetsko "Shakhtar"
50' [1 - 0] Vagner Love (iš 11 metrų baudinio)

Deividas Šemberas (CSKA) žaidė visas rungtynes

Kijevo "Dinamo" 1 - 0 Charkovo "Metalist"
54' [1 - 0] Ognjen Vukojevic

"Hamburg" 1 - 1 Stambulo "Galatasaray"
32' [0 - 1] Ayhan Akman
49' [1 - 1] Marcell Jansen

53' iš aikštės pašalintas Emre Asik ("Galatsaray")

PSG 0 - 0 "Braga"

Brėmeno "Werder" 1 - 0 "Saint Etienne"
20' [1 - 0] Naldo

"Man City" 2 - 0 "Aalborg"
8' [1 - 0] Felipe Caicedo
30' [2 - 0] Shaun Wright Phillips

"Marseille" 2 - 1 Amsterdamo "Ajax"
19' [1 - 0] Benoit Cheyrou
33' [2 - 0] Mamadou Niang
36' [2 - 1] Luis Suarez (iš 11 metrų baudinio)

42' iš aikštės pašalintas Gregory Van Der Wiel ("Ajax")

"Udinese" 2 - 0 Sankt Peterburgo "Zenit"
85' [1 - 0] Fabio Quagliarella
90' [2 - 0] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)