Ukrainiečio smūgis rungtynių pabaigoje paliko be taškų „Chelsea“ ekipą © AP nuotr.

Trečiadienį vėlai vakare Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos intriguojančios 32-ojo turo rungtynės.

Londono olimpiniame stadione įvyko miesto derbis – „West Ham“ susigrūmė su „Chelsea“. Rezultatyvi ir dramatiška akistata baigėsi netikėta „plaktukų“ pergale 3:2.

Tai buvo pirmoji „West Ham“ pergalė po koronaviruso pertraukos. Savo ruožtu „Chelsea“ po nesėkmės nuo penktoje vietoje esančio „Man Utd“ ištirpdė pranašumą iki 2 taškų.

42-ąją minutę Willianas išvedė „Chelsea“ į priekį, tačiau „West Ham“ prieš pat kelionę į rūbinę sugebėjo atstatyti lygybę.

Antrasis kėlinys „West Ham“ prasidėjo puikiai – 51-ąją minutę Michailas Antonio nuginklavo Kepą. Tiesa, 72-ąją minutę tas pats Willianas baudos smūgiu išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje daugiau pavojaus kėlė „Chelsea“ žaidimas, tačiau pergalingas įvartis krito būtent į jų vartus. 89-ąją minutę kontratakos metu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs ukrainietis Andrejus Yarmolenko.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Neck (IP: 830049bac)

Dieve! Tragiska Gynyba.. Kepa aphailetinai suzaide kaip ir visa gynybos linija.. Abraham as nesuprantu uz ka jam ta kontrakto pratesima dave uz kokius nuopelnus??? Tikras balastas kuris skandina komanda nie viena syki...

• 9
  • Congo DR is Europos zemyno (IP: dc38dae97)
    Yes (IP: 82cdea587)

Forza asile tu su savim iš dešimt nikų rašais, IP tai tas pats

Cia vps ne tie patys nikai ir vipai,jei,ka,pvz skistinho ir gerard,kuris nera laimejas pl jie ne tie patys,cia jau gerard tikriausiai turi savo gvardija susikures biskis,tad va kvailiuk tu

• 5
  • GedBuz

Šventė MU fanams 😀

• 0
  • Bluepower (IP: 78ba13dc9)

Jo ginyba zaidzia,bet savo ginybos darbu sunkiai arba isvis nepadaro,alonso aiskus letokas

• 0
  • Luττa

Graudi gynyba. Ka jie darys su tokia gynyba kai Ucl atsinaujins ir reikes pries bayerna kovot vel...

Wyrgius (IP: ed5d33d74)

Nesakyciau, kad tas smaukymas kamuolio buvo labai patrauku is Chelsea puses. Efektyvumo buvo maza. Suzaide aantram kelini viena gera atkarpa ir baige zaist. Siaip smaukalyne. Vilos ginyba prasta, manau kris i championshipa. Stipriai matos jog jau reik cia Wernerio, Zyech ir dar kazko.

• 1

• 10

• 10
  • klaidomis

Panašu Yarmolenko nebus paleistas kaip sklandė gandrai juda gerai traumos kaip nebūta tik atrodo kiek svorio priaugo

• 1
  • Man. Utd (IP: ed5d33d74)

Kad tas chelsea neaisku ar pateks i cempionu lyga kokioi serie a tokia komanda tikrai auksciau uz fiorentina nestovetu

• -1
  • West ham (IP: 696edf09f)

Easy win,karocia ir tiek,wilian,tai trash,bet panasus playerjukas i top 4 del patekimo i ucl