„Union“ košmaras pirmame kėlinyje baigėsi triuškinamu pralaimėjimu „Freiburg“ ekipai © AP nuotr.

Puikiai sezoną pradėjusi Berlyno „Union“ ekipa įkrito į žaidybinę duobę ir vietiniame čempionate nelaimi jau trečių rungtynių iš eilės.

Sekmadienio vakarą vykusiame Bundeslygos mače „Union“ sužaidė dar vienas itin prastas rungtynes ir išvykoje rezultatu 4:0 nusileido „Freiburg“ vienuolikei.

Šeimininkai rungtynes pradėjo dviem greitais įvarčiais. 4 ir 6 minutėmis pasižymėjo Vincenzo Grifo.

„Union“ 10 minutę turėjo auksinę progą sušvelninti atsilikimą, tačiau Robinas Knoche nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Negana to, svečių ekipos gynėjas Diogo Leite 19 minutę prasižengė savo baudos aikštelėje ir prieš save išvydo raudoną kortelę. Vincenzo Grifo realizavo standartinę situaciją ir įsirašė į savo sąskaitą „hat-tricką“.

Ketvirtasis šeimininkų įvartis krito 45+1 minutę. Po Ritsu Doano perdavimo pasižymėjo Michaelis Gregoritschas.

„Union“ pelnė paguodos įvartį 84 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Svenas Michelas.

Po šių rungtynių „Freiburg“ kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, o juos nuo pirmoje vietoje esančio „Bayern“ skiria 4 taškai. Tuo tarpu, „Union“ šiuo metu tenkinasi penktąja pozicija.