„Union“ pridėto laiko metu išplėšė pergalę ir susigrąžino Bundeslygos lyderių poziciją © AP nuotr.

Berlyno „Union“ vietiniame čempionate sugrįžo į pergalių kelią. Pastarieji sekmadienio vakarą namuose, rezultatu 2:1 sužaidė su Menchengladbacho „Borussia“ ekipa.

Šeimininkai šiame susitikime įvartį pelnė pirmieji, tačiau 29 minutę Sheraldo Beckerio taiklus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Vos už keletos akimirkų savąjį įvartį pelnė „Borussia“. 33 minutę po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Nico Elvedi.

Likusioje mačo eigoje daug progų susikurta nebuvo, tačiau „Union“ sugebėjo susikurti išlyginamąjį įvartį 79 minutę.  Po Diogo Leite aukšto perdavimo galva kamuolį į vartų tinklą nukreipė Kevinas Behrensas.

Tiksint paskutinėms mačo sekundėms šeimininkai pelnė pergalingą įvartį. 90+7 minutę smūgiu galva pasižymėjo Danilho Doekhi.

„Union“ susigrąžino pirmąją turnyrinės lentelės poziciją ir juos nuo laipteliu žemiau esančių Miuncheno „Bayern“ futbolininkų skiria vienas taškas.