Užtikrinta "Arsenal" pergalė Anglijoje © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vyko šeši V turo susitikimai.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo šalies vicečempionas "Liverpool", išvykoje 3-2 įveikęs Londono "West Ham".

Zavonas Hinesas rungtynių pradžioje galėjo išvesti sostinės klubą į priekį, tačiau pataikė į virpstą, o tuo pasinaudojęs Fernando Torresas kitoje aikštės pusėje buvo tikslesnis ir 20 minutę nuginklavo Robertą Greeną.

Alessandro Diamanti po 9 minučių realizavo 11 metrų baudinį bei atstatė pusiausvyrą ir, nors Dirkas Kuytas iš arti po Steveno Gerrardo smūgio pasiuntė kamuolį į vartus, Carltonas Cole'as prieš pat didžiąją pertrauką po kampinio dar sykį išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje išryškėjo "Liverpool" pranašumas, kurį įvarčiu pavertė Torresas - ispanas 75 minutę pasižymėjo galva po Ryano Babbelio perdavimo.

Kitame mače Londono "Arsenal" net 4-0 sutriuškino "Wigan", o vienas pagrindinių pergalės kalvių buvo tik vasarą klubą papildęs gynėjas Thomasas Vermaelenas, įmušęs du įvarčius.

Robinas van Persie ir Emmanuelis Eboue rungtynių pradžioje neišnaudojo kelių puikių progų, bet 25 minutę "Arsenal" jau pirmavo - galva varžovų vartininką nuginklavo belgas Vermaelenas.

Antrojo kėlinio pradžioje futbolininkas iš 16 metrų pelnė antrąjį įvartį, o varžovų triuškinimą užbaigė Eduardo ir Cescas Fabregasas.

Londono „Arsenal“ 4 - 0 „Wigan“
25' [1 - 0] Thomas Vermaelen
49' [2 - 0] Thomas Vermaelen
59' [3 - 0] Eduardo
90' [4 - 0] Cesc Fabregas

„Burnley“ 3 - 1 „Sunderland“
13' [1 - 0] Alexander (iš 11 metrų baudinio)
39' [1 - 1] Darren Bent
67' [2 - 1] David Nugent
86' [3 - 1] David Nugent

Birmingemo „Aston Villa“ 2 - 0 „Portsmouth“
34' [1 - 0] James Milner (iš 11 metrų baudinio)
43' [2 - 0] Gabriel Agbonlahor

„Bolton“ 1 - 1 „Stoke City“
53' [0 - 1] David Kitson
89' [1 - 1] Marc Taylor (iš 11 metrų baudinio)

„Hull City“ 0 - 1 „Birmingham City“
75' [0 - 1] Gary O´Connor

Londono "West Ham" 2 - 3 "Liverpool"
20` [0 - 1] Fernando Torres
29` [1 - 1] Alessandor Diamanti (iš 11 metrų baudinio)
41` [1 - 2] Dirk Kuyt
45` [2 - 2] Carlton Cole
75` [2 - 3] Fernando Torres