V. Armalas keliasi į Graikiją © JumpStory nuotr.

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkas Vilius Armalas palieka komandą ir keliasi į Graikijos antros lygos klubą.

21 metų gynėjas sudarė sutartį su „AÓ Kavála“ klubu. V. Armalas pasirašė 1 metų kontraktą su galimybe jį pratęsti.

Priminsime, jog 2019 metų sausį V. Armalas pasirašė 4,5 metų kontraktą su vienu iš Portugalijos futbolo flagmanu „Benfica” klubu į kurį žaidėjas persikėlė iš Kauno „Stumbro” ekipos. Prieš 2021 metų sezoną portugalai paskolino Vilių mėlynai baltiems.

Prieš pat naujus metus Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės žaidėjas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su „Benfica” ir atsisveikino su „Hegelmann Litauen“ bei prisijungė prie naujos savo ekipos iš Graikijos.

„Ačiū už praėjusį sezoną visai Hegelmann šeimai, tai buvo metai kurių niekada neužmiršiu. Linkiu komandai kuo didžiausios sėkmės artėjančiame sezone ir tariu iki pasimatymo!”,- sakė V. Armalas.

Praėjusiame sezone „Optibet A lygoje” V. Armalas sužaidė 32 rungtynes ir įgavo labai naudingos patirties. Andrius Skerla jaunuoju vidurio gynėju pasitikėjo beveik kiekviename mače, o šis atsidėkojo solidžiu žaidimu ir 2 pelnytais įvarčiais. Pagal sužaistas minutes kaunietis buvo šeštas komandoje, iš viso aikštėje išbūdamas 2673 minutes.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos