„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po skaudžios nesėkmės Norvegijoje pripažino, kad daug kas nepavyko, ypač gynyboje, ir varžovas skaudžiai baudė už klaidas.

Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo pirmoje dvikovoje su Norvegijos čempionais „Bodo Glimt“ žalgiriečiai savo šansais nepasinaudojo, o varžovai turėjo po dvi sėkmingas atkarpas kėlinių viduryje ir nugalėjo 5:0.

„Labai daug kas šiandien nepavyko. Padarėme rimtų klaidų. Pradėjome neblogai, turėjome gerą progą pasižymėti. Varžovams iš karto neatidavėme kontrolės. Tačiau nesusitvarkėme gynyboje. Praleidome ir baudinį ir greitą antrą įvartį. Prasidėjo sunkumai, – kalbėjo V. Čeburinas – Antrąjį kėlinį vėl pradėjome kiek kitaip. Per pertrauką rūbinėje pasikalbėjome ką norime matyti aikštėje. Tačiau padarėme klaidų, kurių mums neatleido, nors žemesnio rango varžovas galbūt nebūtų nubaudęs. Daugelį mūsų klaidų varžovas paversdavo pavojingais momentais ir žinoma pelnytais įvarčiais. Bravo Gertmonui šiandien, kad mus gelbėjo. Mums nelabai pavyko jų atakas gesinti. Buvo pozityvo išėjimuose į ataką. Kartais pavykdavo pakontroliuoti kamuolį. Tačiau įvarčiai krito tik į vienus vartus.“

Anot trenerio, „Glimt“ pernelyg nenustebino, tačiau šį kartą savo žaidimo neparodė žalgiriečiai.

„Varžovas sužaidė taip kaip dažniausiai žaidžia. Jų komandos stilius, filosofija liko iš praėjusių metų. Sužaidė savo įprastą žaidimą. Žinojome, kaip jie rungtyniaus. Tačiau pasikartosiu – davėme galimybių varžovams ir jie tuo pasinaudojo“, – teigė treneris.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks rugpjūčio 9 d. Vilniuje, LFF stadione.