Turbū t visi atsimenate Madrido "%c00003" eks-trenerį V.del Bosque, tačiau apie jį žinote neperdaugiausiai. Bandysime sužinoti jo nuomonę dabarties futbolo klausimais.

Realus gyvenimas "Real" klube

Kai tik V.del Bosque buvo atleistas iš vyriausiojo trenerio pareigų komandoje įvairiausių kalbų banga nusirito per pasaulį. Kai kas gyrė klubo prezidentą F.Perezą už ryžtą. Vistik didžioji dalis fanų liko nepatenkinti jo sprendimu. Nors komanda su juo priešaky laimėjo dvi čempionų lygos taures bei du Ispanijos lygos titulus jis buvo atleistas. Ilgamečiui klubo žaidėjui, nusipelniusiam treneriui tebuvo pareikšta - tu mums nebereikalingas. Žiniasklaidai buvo deklaruota, kad jis atleistas dėl prasto pasirodymo Čempionų lygoje. Nepaisant to, "Real" laimėjo Ispanijos čempionatą. To nepakako.

Nuopelnai

V.del Bosque sukūrė dabartinį "Real" klubą. Fanai jį dėl to labai gerbė. Visgi dauguma nuopelnus dėl tokių žaidėjų kaip Figo, Zidano, Beckhamo bei Ronaldo atvedimo į komandą priskiria F.Perezui. Vistik be ryžtingo, permainų neatmetančio V.Del Bosque's pastangų to nebūtų. Tai trenerio neišgelbėjo.

Skirtingi titulai

Pats treneris taip pat džiaugėsi su komanda laimėtais titulais. Vistik jis supranta, kad laimėtos Ispanijos pirmenybės ir laimėta čempionų lygos taurė yra du labai skirtingi dalykai. "Laimėti du Ispanijos lygos aukso medaliai buvo puiku. Visgi laimėti čempionų lygą buvo svarbiau",- teigė pats treneris. Paprastas to įrodymas yra jo paskutiniai metai Madride.

Čempionų lyga

Gyvenimas nestovi vietoje. Be klubo likęs Vincente turėjo pakankamai laiko stebėti šį čempionų lygos sezoną. "Labai keista, kad tokios komandos kaip "Manchester United", "Milan" bei "Real" neprasimušė į pusfinalį", - kalbėjo jis. "Sunku pasakyti kodėl "Real" nepasisekė. Mes turime su tuom susitaikyti. Dabar pinigus statyčiau už "Deportivo"".

Deportivo - Milan

"Deportivo - labai talentinga komanda. Niekas nesitikėjo, kad pralaimėję pirmas ketvirtfinalio rungtynes 1:4 jie sugebės prasimušti į pusfinalį. Aš manau, kad jų stiprybė - nuoseklumas. Jie turėjo pergalės raktą".

"Valencia"

Dauguma dabar laiko "Valencią" favoritu laimėti UEFA taurę. Bet Del Bosque mano, kad "Valenciai" nebus lengva. "Po tiek siurprizų Čempionų lygoje sunku pasakyt kad yra favoritai. Manau, kad "Valenciai" bus nelengva, nes jie turi kovoti dviejose frontuose - Ispanijos čempionate bei UEFA taurėje".

Euro 2004

Ispanija šiemet gali laimėti viską - Čempionų lygą, UEFA taurę bei Europos čempionatą. "Būtu puiku, jei Ispanija laimėtų Europos taurę. Tačiau nemanau, kad išvis kas nors yra aiškūs favoritai. galbūt Portugalija, nes jie šeimininkai, bet jie turės didelę atsakomybę",-kalbėjo V.del Bosque.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos