V. Kompany pagaliau išsigydė traumas

"Manchester City" strategas Pepas Guardiola tikisi, jog ekipos kapitonas Vincentas Kompany jau artimiausiu metu galės padėti "miestiečiams" aišktėje.

Belgas praėjusį sezoną "Premier" lygoje sužaidė vos 14 rungtynių, o vadovaujant naujajam treneriui ant žaliosios vejos išbėgęs dar nebuvo.

Visgi, dabar viliamasi, kad gynėjas paliko traumas užnugaryje ir jau rytoj pasirodys EFL taurės mače prieš "Swansea City".

"Buvau tuo patenkintas nuo pirmos dienos (jog Kompany atsigauna po traumų - red. past.)", - spaudos konferencijoje kalbėjo Guardiola.

"Pastarieji dveji metai tiek jam, tiek klubui dėl jo traumų buvo nelinksmi. Dabar manome žinantys priežastį, kodėl taip nutiko."

"Jis jaučiasi žymiai geriau. Jis daug treniravosi. Kai bus pasirengęs, jis bus komandos dalis ir dėl vietos aikštėje konkuruos su kitais centro gynėjais. Mums jo reikės daugelyje rungtynių, todėl esu itin laimingas."

Šįkart Kompany traumą buvo patyręs UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače prieš Madrido "Real". Dėl jos futbolininkas turėjo praleisti Europos čempionatą.