V. Slivka įvarčių sąskaitą Škotijoje atsidarė puikiu smūgiu į "Rangers" vartus (VIDEO)

Šeštadienį buvo sužaistos penkios Škotijos „Premiership“ pirmenybių rungtynės, kurių metu pirmąjį savo įvartį atstovaujant „Hibernian“ ekipai pelnė Lietuvos rinktinės saugas Vykintas Slivka.

Antrąjame čempionato ture „Hibernian“ vyko į Glazgą, kur jų laukė praėjusį sezoną trečioje pozicijoje likę „Rangers“ futbolininkai. Nors svečiai iš Edinburgo pirmieji praleido įvartį, tačiau jie sugebėjo atsitiesti ir iškovojo pergalę 3:2, o pirmą kartą naujoje komandoje nuo mačo pradžios į aikštę žengęs V. Slivka trenerių nenuvylė ir prie pergalės prisidėjo sėkmingu žaidimu bei pelnytu įvarčiu.

Iš Turino „Juventus“ vasarą įsigytas saugas pasižymėjo 65-ąją minutę, kai nuginklavo varžovų vartininką puikiu smūgiu iš toli. Trečiąjį komandos įvartį pelnęs lietuvis prisidėjo ir prie antrojo komandos įvarčio: 39-ąją mačo minutę, V. Slivkos bandymas pasižymėti buvo blokuotas, tačiau po nesėkmingo rikošeto varžovų komandos žaidėjas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Pačioje susitikimo pabaigoje, 89-ąją minutę, lietuvis buvo pakeistas, o kitas „Hibernian“ ekipai priklausantis Lietuvos rinktinės narys – Deivydas Matulevičius, rungtynes stebėjo sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Po dviejų čempionato turų „Hibernian“ išlieka viena iš keturių lygos komandų, kurios vis dar neprarado taškų šio sezono Škotijos pirmenybėse.