V. van Dijkas: "Privalėjau susitvarkyti geriau"

Sekmadienį "Liverpool" ekipa išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Londono "Fulham" bei sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Liverpulio ekipa pirmavo po pirmajame kėlinyje pelnyto S. Mane įvarčio, tačiau 74 minutę grubiai suklydo V. Van Dijkas, o tuo pasinaudojęs R. Babelis rezultatą išlygino. Vis tik rungtynių pabaigoje pergalę "Liverpool" ekipai išplėšė J. Milneris.

Po rungtynių V. van Dijkas pripažino, kad toje situacijoje privalėjo sužaisti geriau, tačiau situacijos nedramatizavo.

"Laimėjome rungtynes. Klaidų pasitaiko visuomet. Akivaizdu, kad šiandien jų buvo, tačiau tai yra normalu. Reikia judėti į priekį.

Nebandau savęs pateisinti. Privalėjau susitvarkyti geriau. Yra kaip yra. Jie įmušė įvartį, tačiau mes taip pat pasižymėjome bei laimėjome rungtynes.

Keliaujame namo būdami turnyrinės lentelės viršūnėje, todėl esame laimingi", - bendraudamas su "Sky Sports" sakė olandas.