Vaikai prieš vyrus: „Borussia“ principiniame mūšyje vėl nusileido „Bayern“ ekipai © AP nuotr.

„Der Klassiker“ savo lūkesčių nepateisino.

Principiniame mūšyje Miuncheno „Bayern“ 4:2 įveikė „Borussia“.

Jau po 23 minučių rungtynių likimas buvo ganėtinai aiškus. 13-ąją minutę sunkiai suprantamą klaidą padarė BVB vartininkas Gregoras Kobelis.

Už 5 minučių Thomasas Mulleris padvigubino rezultatą po kampinio. Tas pats „Bayern“ veteranas 23 minutę rezultatą pavertė 3:0, kuomet kamuolys atšoko nuo G. Kobelio.

Po pertraukos Sebastianas Halleris turėjo lyginti rezultatą, tačiau dar kartą pasikartojo šabloninė futbolo taisyklė: „neįmuši tu – įmuš tau“. Kitoje aikštės pusėje pasižymėjęs Kingsley Comanas uždarė rungtynes.

Per likusį laiką rezultatą sušvelnino Emre Canas bei Donyellis Malenas.

Thomaso Tuchelio debiutas buvo pavykęs – „Bayern“ su pergale aplenkė „Borussia“ turnyrinėje lentelėje.