"Valencia" pergalė Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo žaidžiami likę septinto turo susitikimai. Svarbią pergalę namuose iškovojo dėl titulo šiemet rimtai pakovoti ketinantys "Valencia" futbolininkai, 1-0 įveikę Pamplonos "Osasuna" vienuolikę.

Valensijoje vykusiose rungtynėse vienintelį įvartį 16 minutę įmušė Ispanijos rinktinės puolėjas Davidas Villa, pasižymėjęs po Fernando Morienteso perdavimo. Tiesa, pergalę "Valencia" kiek apkartino komandos kapitono Davido Albeldos patirta trauma - įtariama, kad Ispanijos rinktinės saugui galėjo trūkti ar įplyšti kryžminiai kelio raiščiai.

"Osasuna" rungtynių pabaigoje vos neišlygino rezultato, kai puolėjo Valdo smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą, o "Valencia" rungtynes baigė dešimtyje, kadangi jau per pridėtinį laiką iš aikštės pašalintas buvo saugas Jorge Lopezas.

Nuo lyderių per daug neatsilikti stengiasi ir "Sevilla", namuose 2-1 įveikusi lygos naujokus Taragonos "Gimnastic". Abu įvarčius Sevilijos klubui įmušė Malio rinktinės puolėjas Fredericas Kanoute, su septyniais įvarčiais pakilęs į pirmą vietą rezultatyviausiųjų žaidėjų sąraše.

Dramatiškas lygiąsias namuose iškovojo Barselonos "Espanyol": po 87 rungtynių minutę į savus vartus įsimušto įvarčio jie atsilikinėjo 1-2 rungtynėse su "Racing Santander", tačiau jau antrą pridėtinio laiko minutę teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Raulis Tamudo.

Tačiau panašia situacija pasinaudoti nepavyko Huelvos "Recreativo" - net ketvirtą pridėtinio laiko minutę skirto vienuolikos metrų baudinio neįmušė Emilio Viqueira, todėl pergalę 2-1 šventė Madrido "Getafe".

Vos antrą tašką šiame sezone iškovojo San Sebastiano "Real Sociedad", svečiuose sužaidęs nulinėmis lygiosiomis su "Mallorca".

Sekmadienį vakare dar bus žaidžiamas "El Clasico" - ypatingo dėmesio susilaukianti dvikova tarp Madrido "Real" ir "Barcelona".

Statistika

"Athletic Bilbao" 0 - 1 Vigo "Celta"
6` [0 - 1] Fernando Baiano

Barselonos "Espanyol" 2 - 2 "Racing Santander
26` [0 - 1] Pedro Munitis
45` [1 - 1] Raul Tamudo
87` [1 - 2] Chica (į savus vartus)
90` [2 - 2] Raul Tamudo

90` iš aikštės pašalintas Pablo Pinillos ("Racing Santander")

"Mallorca" 0 - 0 San Sebastiano "Real Sociedad"

70` iš aikštės pašalintas Gerardo ("Real Sociedad")

Huelvos "Recreativo" 1 - 2 Madrido "Getafe"
42` [0 - 1] Valentin Pachon
54` [1 - 1] Florent Sinama Pongolle
71` [1 - 2] Manu Del Moral

"Sevilla" 2 - 1 Taragonos "Gimnastic"
21` [1 - 0] Frederic Kanoute
26` [2 - 0] Frederic Kanoute
68` [2 - 1] David Cuellar

"Valencia" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
16` [1 - 0] David Villa

90` iš aikštės pašalintas Jorge Lopez ("Valencia")