"Valencia" - UEFA taurės finale © Eurofootball.lt
UEFA Taurės pusfinalio atsakomosios rungtynės
"%c00004" 1 - 0 "%c00086"
16' [1 - 0] %p00191 iš 11 metrų

Tuo tarpu aš, Artūras Salda, dėkoju visiems kartu sekusiems šio intriguojančio ir gražaus mačo eigą. Sveikinu visus "Valencia" fanus ir linkiu labos nakties.

Finalas bus žaidžiamas gegužės 19-ą dieną, trečiadienį, Gothenburge, Švedijoje. Rungtynės vyks "Nya Ullevi" stadione.

Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą ir tai reiškia, kad "Valencia" patenka į UEFA taurės finalą, kur susitiks su "Marseille" futbolininkais, kurie šiandien 2-0 nugalėjo "Newcastle" vienuolike.

90+3' Baraja pargriautas Rogero. Laikas bėgas. Stadione visi Valencios fanai laukia teisėjo švilpuko.

90+2' Belleti prasiveržia dešiniuoju kraštu, tačiau jo skersuotą kamuolį ramiai sugauna Canizaresas.

90+1' Coloccini baudžiamas GELTONA KORTELE už tai, kad pargriovė Xisco Munozą.

90+1' Šventinė nuotaika tvyroja "La Mestalla" stadione. "Valencia" vėl Europos turnyro finale. Paskutinį kartą tai padarę jie buvo 2000/2001 metų sezone. Tuomet jie žaidė Čempionų lygos finale, tačiau tuomet liko antri.

90' Sonny Andersonas atsiduria nuošalėje. Laiko įmušti įvartį lieka vis mažiau.

89' Villareal kelia kampinį, tačiau nieko pavojingo nesukuria.

87' Villareal bando spausti Valencią, kadangi jiems užtektų įmušti vieną įvartį tam, kad patektų į UEFA taurės finalą. Tačiau Valencia kol kas puikiai apsigina nuo priešininkų atakų.

86' Iki rungtynių pabaigos likus visai nedaug laiko, Villareal treneris nusprendžia daryti keitimą. Aikštėje vietoj Josico pasirodo Guayre.

84' Vicente griaunamas prie Villareal baudos aikštelės. Smūgiuotas kamuolys numušamas į užribį. Kampinis.

83' Pablo Aimaras įsiveržia į priešininkų baudos aikštelę, tačiau jo perdavimą paskutinę akimirką perima Villareal gynėjai.

79' Vicente prasiveržia į varžovų baudos aikštelę, tačiau jam nepavyksta apeiti argentiniečio Coloccini.

78' Vienintelio įvarčio autorius Mista keičiamas. Vietoj jo aikštėje pasirodo po traumos atsigaunantis Pablas Aimaras.

77' Mista neišnaudoja progos padvigubinti rezultatą, kai nepataiko į vartus iš šešių metrų atstumo. Puikų perdavimą perdavė po keitimo pasirodęs Vicente.

75' Riquelme nepataiko į vartus.

74' Dar vienas keitimas aikštėje. Pellegrino keičia Marcheną.

73' Albelda smarkiai smūgiuoja iš 18-os metrų, tačiau tai nesukelia didesnių problemų Reinai.

72' Smūgiuotas kamuolys atsitrenkia į žaidėjų sienelę.

71' Sonny Andersonas uždirba baudos smūgį šeimininkų baudos aikštelės prieigose.

69' Valencia paima iniciatyvą į savo rankas ir vieną po kitos kuria pavojingas atakas.

65' Jose Mari pavyksta apžaisti Valencios gynėjus, tačiau jo iš 18-os metrų smūgiuotas kamuolys skrieja virš vartų.

63' Jose Mari apžaidžia Ispanijos rinktinės žaidėją Carlosą Marcheną, tačiau teisėjas švilpia pražangą pačiam Jose Mari.

62' Quique Alvarezas baudžiamas GELTONA KORTELE.

62' Pirmasis keitimas rungtynėse. Puikiai rungtyniavęs jaunasis "Momo" Sissoko keičiamas Vicente. Atrodo, jog Benitezas stiprins puolimą kairiuoju kraštu. Šiame sezone Vicente Ispanijos čempionate yra įmušęs 11-ą įvarčių, o UEFA taurėje - vieną. Tačiau jo indėlis į komandos ekipą yra aiškiai pastebimas. Šiemet jis vadinamas geriausiu Valencios žaidėjų, kadangi jis ne tik mušė įvarčius, bet ir 10 kartų asistavo ekipos draugams.

61' Baraja užsidirba GELTONĄ KORTELĘ.

59' Valencia greitos kontraatakos metu suglumina Villareal gynybą, tačiau galiausiai svečiai apsigina.

57' Sonny Andersonas apsisuka varžovų baudos aikštelėje ir staigiai smūgiuoja, tačiau nepataiko į vartus.

56' Sissoko nepasiekia tolimo Angulo perdavimo.

54' Valencia nenori rizikuoti ir išmuša kamuolį iš po Jose Mari kojų. Kampinis.

51' Valencia turėjo fantastišką progą padvigubinti persvarą. Mista baudos aikštelėje perduoda kamuolį laisvam Xisco Munozui, tačiau šis smūgiuoja tiesiai į Reiną.

50' Jose Mari prasiveržia dešinio kraštu, tačiau jo skersuotą kamuolį perima Valencia.

48' Villareal laiko kamuolį laukdami geresnės progo atakuoti, tačiau skersuotas kamuolys lekia už aikštės ribų.

46' Prasidėjo antrasis kėlinys. Xisco Munozas prasižengia atakuodamas.

Teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą.

45+1' Mista ir vėl atsiduria nuošalėje.

45' Sissoko iškovoja baudos smūgį prie pat Villareal baudos aikštelės.

43' Mista pargriauna Bellettį aikštės viduryje.

41' Abi ekipos bando žaisti atvirai, tačiau jų perdavimai dažniausiai nepasiekia tikslo.

39' Battaglia pargriauna Mistą ir šis kuriam laikui lieka gulėti, tačiau atrodo, kad puolėjui viskas gerai ir šis žaidžia toliau.

38' Puikią ataką surengė Villareal. Rogeras skersuoja kamuolį, Andersonas praleidžia kamuolį Jose Mari, kurio staigiai smūgiuotą kamuolį numušė puikią reakciją pademonstravęs Canizaresas.

37' Sissoko smūgiuoja iš 20-ies metrų, tačiau kamuolys skrenda virš skersinio.

36' GELTONA KORTELE baudžiamas Marchena. Jis pargriauna Bellettį.

33' Sissoko griaunamas Villareal baudos aikštelėje, tačiau teisėjas rodo žaisti toliau.

32' Xisco ir Mista puikiai susižaidžia tarpusavyje, tačiau kamuolys lekia greta vartų.

31' Keli pavojingi momentai prie šeimininkų vartų. Jose Mari ir Battaglia sukuria aštrias situacijas, tačiau Valencios gynyba ir vartininkas savo darbą atlieka puikiai.

29' Kol kas Villareal stabdo Valencios atakas gerai gindamiesi.

28' Daug darbo turi Valencios vartininkas. Jose Mari sulaukia Belleti skersuoto kamuolio, tačiau galva smūgiuoja kamuolį tiesiai į Canizaresą.

27' Sonny Andersonas smūgiuoja iš 20-ies metrų, bet Canizaresas ir vėl puikiai sureaguoja.

26' Canizaresas puikiai atsaugojo Jose Mari smūgį, tačiau kamuolys vėl atšoka ispanui ir šįkart jo smūgiuotas kamuolys skrieja greta vartų.

24' Curro Torres apsikeičia perdavimais su Sissoko, tačiau jo smūgiuotas kamuolys lekia virš vartų.

23' Baudos smūgis iš pavojingos vietos kairiajame krašte skiriamas prie Villareal vartų. Belletti pargriauna Xisco Munozą.

22' Teisėjas auklėja Garrido už tai, kad šis neleistinai sustabdė Jose Mari, tačiau kortelė nėra rodoma.

20' Jose Mari uždirbo kampinį prie Valencios vartų.

18' Rezultatas vos netapo lygus. Momo galva smūgiuotas kamuolys lekia visai šalia savų vartų.

16' Valencia priekyje 1-0! 11-os metrų baudinį įmušė Mista.

15' Baudos aikštelėje pargriaunamas Mista ir teisėjas skiria vienuolikos metrų baudinį į Villareal vartus. Belletti neleistinai kovojo su Mista dėl aukšto kamuolio.

13' Sonny Andersonas vėl turi progą, tačiau jis baudos aikštelėje smūgiuoja kamuolį į orą ir gynėjai suspėja jį atkovoti.

12' Valencia vėl atakuoja, tačiau teisėjas švilpia nuošalę.

11' Baraja smūgiuoja iš toli, tačiau nepataiko į vartus.

10' Villareal pradeda įsižaisti. Battaglia smūgiuoja iš 25-ių metrų, bet Canizares lengvai atsaugojo.

8' Villareal pavyksta išsivaduoti iš spaudimo, tačiau Sonny Andersonas nesusitvarko su kamuoliu ir jis atitenka šeimininkams.

6' Villareal užspausti prie savo vartų ir turi nuolat išmušinėti kamuolį į užribį.

6' Albelda atiduodą kamuolį laisvam priekyje esančiam Mistai, šis apsivaro išbėgųsį vartininką ir skersuoja kamuolį, tačiau jį atmuša gynėjai.

5' Curro Torres po kampinio smūgiuoja į vartus, tačiau Jose Reina sėkmingai atremia šį smūgį.

4' Xisco skersuoja kamuolį iš kairės, ir Reina, kovodamas su Mista, nenori rizikuoti ir numuša kamuolį už vartų. Kampinis.

2' Valencia pirmoji surezga ataką. Tolimas perdavimas iš aikštės gilumos, tačiau sutrikę Villareal gynėjai vistik perima kamuolį. Kitos atakos metu Momo prasižengia prieš Quique Alvarezą.

1' Teisėjas skelbia rungtynių pradžią. Pažvelgę į "Valencia" sudėtį galime pastebėti, kad sudėtyje nėra abiejų ekipos lyderių - Pablo Aimaro ir Vicentės Rodriguez. Nežinia, kaip tai atsilieps ekipos žaidimui, tačiau būtent šie du žaidėjai yra pagrindiniai ekipos atakų organizatoriai. Tačiau galiu nudžiuginti "Valencia" fanus pranešdamas, kad abu šie žaidėjai sėdi ant atsarginių žaidėjų suolelio. Taip pat kiek įdomus atrodo Rafaelio Benitezo sprendimas į pagrindinę sudėtį įtrauktį jaunąjį Mohamedą "Momo" Sissoko.

Rungtynėms teisėjaus teisėjų brigada iš Norvegijos, o vyriausiasis teisėjas yra Terje Hauge.

Taigi, jau paaiškėjo abiejų komandų sudėtys. Jas pateikiame naujienos apačioje.

Nors Ispanijos čempionato lyderė "Valencia" yra laikome šios dvikovos favorite, "Villareal" turi labai stiprų kozirį - jų nespaudžia nei fanai, nei vadovybė - jie šiemet jau ir taip pasiekė labai daug, nustebinę visus savo patekimu į UEFA taurės pusfinalį. Prieš tai Vilarealio komanda nugalėjo tokius grandus, kaip "Roma" bei "Celtic".

Labai didelė netektis gali ištikti "Valencia", jei paaiškės, kad dėl gripo negalės žaisti ekipos lyderis Vicente.

Labas vakaras gerbiami Eurofootball.lt lankytojai. Kaip jau turbūt supratote, šiandien mes pateikiame tiesioginius komentarus iš abiejų UEFA taurės pusfinalių.

Komandų sudėtys

"Valencia": Canizares, Ayala, Marchena, Garrido, Curro Torres, Sissoko, Albelda, Baraja, Angulo, Mista, Xisco Munoz

Atsarginiai: Oliveira, Sanchez, Aimar, Canobbio, Vicente, Pellegrino, Rangel

"Villareal": Reina, Cases, Belletti, Arruabarrena,