Valensijos klubo pergalė Ispanijos čempionate © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos šešerios II turo rungtynės.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo "Valencia", išvykoje 4-2 įveikusi kol kas tik tašką turinčią "Valladolid" komandą.

Svečiai į priekį išsiveržė sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, kai pabėgęs nuo gynėjo pasižymėjo vienas žemiausių futbolininkų aikštėje Davidas Silva.

Nors "Valladolid" nepalūžo ir netrukus atstatė pusiausvyrą, kai po tolimo smūgio vartininko nesėkmingai atmuštą kamuolį į tinklą pasiuntė Nauzetas Alemanas, "Valencia" kėlinį baigė pirmaudama net dviejų įvarčių persvara - iš pradžių po Pablo perdavimo iš krašto antrą įvartį ekipai įmušė Davidas Villa, o prieš pat didžiąją pertrauką persvarą padvigubino Juanas Mata.

Dvikovos baigtis buvo nulemta 55 minutę - Villa iššoko vienas prieš vartininką Jacobo ir įtvirtino persvarą, kurią kiek vėliau sumažino Manucho - "Valencia" šventė užtikrintą pergalę 4-2.

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Malaga"
81' [1 - 0] Luis Kasmirski Filipe

"Villarreal" 1 - 1 "Mallorca"
54' [1 - 0] Giuseppe Rossi
75' [1 - 1] Borja Valero

"Tenerife" 2 - 1 "Osasuna"
47' [1 - 0] Juan Francisco Nino
51' [1 - 1] Walter Pandiani
63' [2 - 1] Ricardo Leon

47' iš aikštės pašalintas Ignacio Nacho Monreal ("Osasuna")
72' iš aikštės pašalintas Javad Nekounam ("Osasuna")

"Gijon" 1 - 0 "Almeria"
5' [1 - 0] Diego Castro

"Valladolid" 2 - 4 "Valencia"
10' [0 - 1] David Silva
31' [1 - 1] Nauzet Aleman
34' [1 - 2] David Villa
45' [1 - 3] Juan Mata
55' [1 - 4] David Villa
65' [2 - 4] Manucho

"Xerez" 0 - 1 Bilbao "Athletic"
31' [0 - 1] David Prieto

87' iš aikštės pašalintas Jesus Mendoza ("Xerez")