"Vėtra" nesunkiai įveikė "Atlantą" © Eurofootball.lt
Trečiadienio vidurdienį Vilniaus "Sportimos" manieže jėgas išbandė du "A lygos" klubai - Vilniaus "Vėtra" ir Klaipėdos "Atlantas". Stipresni tiek pagrindinių ekipų, tiek dublerių mače buvo sostinės komandos futbolininkai, kurie iškovojo nesunkias pergales rezultatais atitinkamai 2-0 ir 3-0.

"Vėtra-2" 3 - 0 "Atlantas-2"
20' [1 - 0] Egidijus Juška
32' [2 - 0] Andriy Usachiov
70' [3 - 0] Denis Celyuk

Nors buvo planuojama, kad pirmieji į aikštę turėjo išbėgti pagrindinių sudėčių žaidėjai, iš pradžių tarpusavyje susitiko "Atlanto" dubleriai ir antroji "Vėtros" komanda, kurios gretose kiek daugiau nei valandą rungtyniavo ir klubo naujokas Lietuvos rinktinės gynėjas Andrius Skerla bei peržiūroje dalyvaujantis vartininkas iš Lenkijos Bartekas Folbrichtas.

Įtikinamą pergalę rezultatu 3-0 iškovojo "Vėtra-2" ekipa. Įvarčius nugalėtojams pelnė 20 minutę pasižymėjęs Egidijus Juška, 32 minutę rezultatą padvigubinęs Andrejus Usačiovas ir 70 minutę tikslų smūgį atlikęs Denisas Celiukas.

"Vėtra" 2 - 0 "Atlantas"
34' [1 - 0] Vitalis Stankevičius
39' [2 - 0] Nerijus Sasnauskas

"Vėtra" : Žutautas; Pedro, Raliukonis (67' Budimir), Jankauskas, Sasnauskas, Panka, Butrimavičius, Božinovski (52' Skerla), Milošeski, Severino (57' Juška), Stankevičius.

"Atlantas": Maksvytis; Gnedojus, Nesterenka, Ramonas, Šarūnas; Pancerovas, Noreika (46' R. Žvingilas), Petreikis, Navikas, Daunoravičius, Silič

Po dublerių dvikovos rungtyniavo ir pagrindinės "Vėtros" bei "Atlanto" komandos. Uostamiesčio ekipai negalėjo padėti traumą patyręs nigerietis Izraelis Douglasas, tuo tarpu "Vėtros" strategas Aleksandras Tarchanovas nusprendė į aikštę išleisti net keturis nominalius vidurio saugus.

Tai leido vilniečiams užvaldyti aikštės vidurį ir "Atlantui" sunkiai sekėsi netgi priartėti prie varžovų vartų. Abu įvarčiai buvo įmušti paskutinėje pirmojo kėlinio dalyje - 34 minutę vienas prieš vieną išbėgęs Vitalis Stankevičius permetė svečių vartininką, o dar po penkių minučių pakėlus kampinį smūgiu galva įmušė Nerijus Sasnauskas.

Antrajame kėlinyje "Vėtra" kiek nusiramino ir į priekį per daug nepuolė, o "Atlantui" rimtesnių progų prie Vaido Žutauto vartų sukurti nepavyko, tad susitikimas taip ir baigėsi sostinės komandos pergale rezultatu 2-0.

"Vėtros" treneris Aleksandras Tarchanovas po rungtynių kalbėdamas oficialiai klubo svetainei teigė likęs patenkintas paskutine repeticija prieš kovo 6 dieną prasidėsiančias Baltijos futbolo lygos varžybas.

"Žaidėme gerai, varžovams net nebuvo progų pasižymėti. Galėjome laimėti ir didesniu skirtumu, nes sukūrėme nemažai progų. Iki pertraukos iniciatyva pilnai priklausė mums, antrajame kėlinyje žaidimo tempas šiek tiek sulėtėjo. Stengiamės pašalinti klaidas, dėl kurių ikisezoninėse rungtynėse ne visada pasiekdavome gerų rezultatų. Paskutinėse rungtynėse Turkijoje su "Torpedo" ir šiandien demonstravome gerą futbolą", - sakė A.Tarchanovas.

Paklaustas apie Andriaus Skerlos debiutą, "Vėtros" treneris atsakė: "Tai - "Meistras". Skerla yra aukšto lygio futbolininkas, kuris tikrai sustiprins mūsų gynybą. Džiaugiuosi turėdamas tokį žaidėją savo komandoje".