"Vėtra" nugalėjo "Šiaulius" minimalia persvara © Eurofootball.lt
Lietuvos A lygos 27 turo rungtynėse Vilniaus "Vėtra" namuose susitiko su "Šiaulių" klubu ir iškovojusi pergalę rezultatu 1-0 atsirevanšavo už nesėkmę tarpusavio susitikime Šiauliuose. Vienintelį rungtynių įvartį pirmojo kėlinio viduryje pelnė Rolandas Karčemarskas.

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - Gediminas Mažeika
Vilniaus "%c00123" 1 - 0 "%c00222"
22' [1 - 0] Rolandas Karčemarskas

90' Deividas Lunskis ("Šiauliai") pašalintas iš aikštės

"Vėtra": V.Žutautas; Butrimavičius, Cvetanovski, Budimir, Jankauskas; Malinin (68' Vėževičius), Božinovski, Milošeski, E.Juška; R.Karčemarskas (83' T.Kijanskas), V.Stankevičius (58' Grigaitis)

"Šiauliai": G.Arlauskis; Lapeikis, Lunskis, D.Arlauskis, Kirchners; Šilėnas (63' A.Garuckas), Kuklys, Juodeikis, M.Lukoševičius (81' Pšelenskis); Timinskas (46' Raskov), Butavičius

"Vėtros" vartus šiose rungtynėse vėl saugojo Vaidas Žutautas, po diskvalifikacijos į startinę sudėtį grįžo gynėjas Algis Jankauskas ir saugas Egidijus Juška, o kitas saugas Darvydas Šernas turėjo praleisti mačą dėl geltonų kortelių. Komandai dar taip pat negalėjo padėti iš Gruzijos jaunimo rinktinės negrįžęs Vachtangas Kvaratskhelia.

"Šiaulių" gretose visi žaidėjai galėjo rungtyniauti - nebuvo nei diskvalifikuotų nei traumuotų futbolininkų.

Pirmąją progą "Vėtra" sukūrė 5 rungtynių minutę, kai po Rolando Karčemarsko perdavimo Egidijus Juška atsidūrė laisvas dešiniajame krašte, tačiau jo smūgis iš aštraus kampo buvo netaiklus. 10 minutę po perdavimo iš krašto šansą jau turėjo R.Karčemarskas, bet jo smūgį iš arti atrėmė vartininkas Giedrius Arlauskis, o po kampinio Gjoko Cvetanovskiui smūgiu galva įmušti nepavyko.

Netrukus gerą progą turėjo ir "Šiauliai" – Vaidas Šilėnas gavo kamuolį kairiajame krašte ir smūgiavo į vartus, bet "Vėtrą" išgelbėjo kamuolį atmušęs V.Žutautas.

22 minutę šeimininkai įmušė pirmąjį, ir kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį rungtynių įvartį. Kairiojo gynėjo pozicijoje žaidęs Gediminas Butrimavičius prasiveržė kraštu, atliko perdavimą Vitaliui Stankevičiui, šis atmetė kamuolį R.Karčemarskui, ir "Vėtros" puolėjas iš maždaug 5 metrų pasiuntė kamuolį į "Šiaulių" vartų kampą.

"Šiauliai" atsakė Gedimino Timinsko ir Vaido Šilėno nesėkmingais smūgiais, o iki pertraukos likus keturioms minutėms dar kartą pasižymėti galėjo "Vėtros" futbolininkai, tačiau po R.Karčemarsko uždirbto baudos smūgio apie 18 metrų nuo vartų Dejanas Milošeskis smūgiavo visiškai šalia svečių vartų virpsto.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė progomis. Iš pradžių po D.Milošeskio kampinio E.Juška smūgiavo pro šalį, vėliau po greito "Šiaulių" išpuolio Gediminas Butavičius suklaidino vartininką V.Žutautas., tačiau atlikti smūgio nesugebėjo. 53 minutę po R.Karčemarsko bandymo stipriu smūgiu įmušti į artimąjį kampą kamuolį atmušė vartininkas G.Arlauskis.

Didelę kėlinio dalį strigo abiejų ekipų žaidimas ir tiek vieni, tiek kiti klydo bandydami rengti atakas. 68 minutę "Šiauliai" turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet po G.Butavičius smūgio baudos aikštelėje kamuolys atsimušė į "Vėtros" vartų virpstą ir išskriejo už galinės linijos.

75 minutę šimtaprocentinę galimybę turėjo "Vėtra" – po tikslios kombinacijos Robertas Vėževičius baudos aikštelėje atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau smūgiuoti nesiryžo, to padaryti nepavyko ir Bobiui Božinovskiui bei R.Karčemarskui. Po keturių minučių iš toli netiksliai smūgiavo B.Božinovskis, o "Šiaulių" išpuolyje smūgiu galva į vartus nepataikė Viktoras Raskovas.

Mačo pabaigoje "Vėtra" sukūrė dar tris pavojingas atakas. 85 minutę po greito išpuolio R.Vėževičius kairiajame krašte pabėgo nuo varžovų gynėjų, bet per toli atleido kamuolį ir nesugebėjo permesti jo per vartininką G.Arlauskį. Po trijų minučių E.Grigaičio smūgis iš baudos aikštelės prieigų buvo kiek netikslus.

Per pridėtinį laiką "Šiauliai" buvo priversti žaisti dešimtyje, nes už pražangą prieš B.Božinovskį antrą geltoną kortelę gavo Deividas Lunskis. Baudos smūgio D.Milošeskiui tiksliai realizuoti nepavyko, tad rungtynės taip ir baigėsi "Vėtros" pergale minimalia persvara 1-0.