Vienvaldžiu lyderiu Italijoje tapo "Juventus" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate sužaidus 31-ojo turo rungtynes vienvaldžiu lygos lyderiu tapo Turino "Juventus" klubas, pasinaudojęs sensacingu "Milan" pralaimėjimu Sienoje, sutriuškinęs "Lecce", ir įgijęs trijų taškų pranašumą kovoje dėl čempionų titulo.

Nors "Juve" jau 7 minutę atsilikinėjo po M.Vučiničiaus įvarčio, vėliau Turino ekipa įmušė penkis kartus ir paguodus įvartį priešpaskutinę minutę pelnius S.Dalla Bonai nugalėjo rezultatu 5-2. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Z.Ibrahimovičius.

Tuo tarpu "Milan" sekėsi sunkiau, ir nepaisant to, kad Italijos čempionai sužaidus kiek daugiau nei valandą pirmavo prieš "Siena" H.Crespo įvarčio dėka, šeimininkai nepasidavė ir už devynių minučių E.Chiesa rezultatą išlygino, o likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos F.Cozza išplėšė pergalę vienam lygos autsaiderių.

Vienintelis pergalę išvykoje iškovojo Romos "Lazio" klubas, po permainingos kovos įveikęs "Bologna" ir pakilęs į septintą vietą. 8-11 pozicijomis dalijasi "Livorno", namuose 2-0 nugalėjęs "Fiorentina", tokiu pat rezultatu "Inter" laimėjo prieš "Cagliari", o "Chievo" nugalėjo "Parma" ekipą ir išlipo iš iškritimo zonos.

Itin svarbią ir dramatišką pergalę pasiekė M.Stankevičiaus "Brescia", laimėjęs prieš kitą autsaiderį "Atalanta" klubą po paskutinę rungtynių minutę L.Di Biagio įmušto 11 metrų baudinio. Beje iš pradžių Di Biagio baudinio neįmušė, bet teisėjas liepė jį pakartoti, įžvelgęs per anksti įbėgusius "Atalanta" žaidėjus. Šie protestavo prieš tokį sprendimą, ir C.Rivalta už tai buvo pašalintas iš aikštės.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00069" 1 - 2 "%c00019"
13' [1 - 0] Federico Giunti
54' [1 - 1] Massimo Oddo (11m.)
74' [1 - 2] Tommaso Rocchi

"%c00079" 1 - 0 "%c00215"
90' [1 - 0] Luigi Di Biagio (11m.)

90' Claudio Rivalta ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00068" 2 - 0 "%c00029"
67' [1 - 0] Mattia Marchesetti
78' [2 - 0] Federico Cossato

43' Cesare Bovo ("Parma"), 79' Federico Cossato ("Chievo") pašalinti iš aikštės

"%c00037" 2 - 0 "%c00216"
40' [1 - 0] Ze Maria
65' [2 - 0] Obafemi Martins

"%c00038" 5 - 2 "%c00061"
7' [0 - 1] Mirko Vucinic
16' [1 - 1] Stephen Appiah
34' [2 - 1] Zlatan Ibrahimovic
43' [3 - 1] Zlatan Ibrahimovic
56' [4 - 1] Pavel Nedved
82' [5 - 1] Zlatan Ibrahimovic
89' [5 - 2] Samuele Dalla Bona (11m.)

"%c00213" 2 - 0 "%c00143"
12' [1 - 0] Christiano Lucarelli (11m.)
42' [2 - 0] Christiano Lucarelli

T.Danilevičius aikštėje nepasirodė

"%c00080 2 - 1 "%c00062"
63' [0 - 1] Hernan Crespo
72' [1 - 1] Enrico Chiesa
86' [2 - 1] Francesco Cozza