"Vilnius" per dieną iškovojo dvejas lygiąsias © Eurofootball.lt
Austrijoje vykstančiame draugiškame turnyre "%c00140" sekmadienį žaidė net dvi rungtynes ir abi pasibaigė lygiosiomis: iš pradžių vilniečiai lygiosiomis 2-2 sužaidė su Simferopolio „Tavria“, praėjusį sezoną Ukrainos čempionate užėmusia penktą vietą, o vėliau vakare dvikovą su septinta praėjusiame sezone Ukrainoje likusia Zaporožės "Metalurg" ekipa baigė rezultatu 1-1.

"Vilnius" 2 - 2 Simferopolio "Tavria"

Įdomiose ir atkakliose rungtynėse ne stipriausios sudėties žaidęs „Vilnius“ po "Interui" A Lygoje atstovaujančio puolėjo Nerijaus Astrausko įvarčio pirmavo, tačiau varžovai sugebėjo rezultatą išlyginti. Prieš pertrauką „Tavria“ turėjo šansą persverti rezultatą smūgiu nuo 11 metrų žymos, bet „Vilniaus“ vartininkas Pavelas Leusas baudinį atrėmė. Vis dėl to antrajame kėlinyje Simferopolio ekipai pavyko įmušti ir išsiveržti į priekį. Tačiau ne iškovoti pergalę. „Vilniaus“ saugas Evertonas nuginklavo „Tavrios“ vartininką ir išplėšė lygiąsias.

„Vilnius“: Pavel Leus, Vikentij Ivanov, Vitalijus Viršilo, Pavel Stempkovskij, Georgas Freidgeimas (Romuald Kurčevskij), Everton, Algirdas Breikštas, Marius Stanaitis, Rinaldo, Rodolfo (Adilson), Nerijus Astrauskas.

Simferopolio „Tavria“ ekipai rungtynėse su „Vilnium“ atstovavo visi keturi legionieriai iš Lietuvos – Audrius Veikutis, Andrius Jokšas, Irmantas Zelmikas ir Nerijus Vasiliauskas.

"Vilnius" 1 - 1 Zaporožės "Metalurg"

"Vilnius" po antro pagal rezultatyvumą A lygos žaidėjo Kleyro įvarčio pirmavo, bet „Metalurg“ pavyko rezultatą išlyginti.

"Vilnius": Valius, Marcio, Rodnei, Artiomovas (G.Freidgeimas), Sokolovas, Andreson, Erasmo, Paulinho, Lukša, Kleyr, Wasiu Akanni (Adilson).

Planuojama, kad "Vilnius" Austrijoje sužais dar dvejas draugiškas rungtynes: jau šiandien (pirmadienį) vilniečiai žais su priešpaskutine Slovėnijos čempionate likusia "Ljubljana", o liepos 5 dieną (ketvirtadienį) susikaus su garsiausiu turnyre dalyvaujančiu klubu - daugkartiniais Rumunijos čempionais Bukarešto "Steaua" bei pirmąją Rytų Europos ekipa, laimėjusia Europos taurę, vėliau tapusia UEFA Čempionų lyga.