Vokiečiai be vargo sutriuškino australus © Eurofootball.lt
Sekmadienį antrajame D grupės susitikime Vokietijos nacionalinė rinktinė rezultatu 4-0 sutriuškino Australijos futbolininkus.

Visas rungtynes dominavę Joachimo Lowo auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje prie varžovų vartų sukūrė begalę pavojingų progų. Dvi iš jų baigėsi įvarčiais - 8 minutę po Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjo "Koln" puolėjas Lukasas Podolskis, o 27 minutę vartininką Marką Schwarzerį stipriu smūgiu galva nuginklavo Miroslavas Klose.

Antrojo kėlinio pradžioje Timas Cahillas labai grubiai sužaidė prieš Bastianą Schweinsteigerį, tad teisėjui neliko nieko kito, kaip tik parodyti Liverpulio "Everton" saugui raudoną kortelę.

Šiame mače puolėju žaidęs 30 metų futbolininkas privalės praleisti kitas D grupės rungtynes prieš tris taškus savo sąskaitoje jau turinčią Ganos rinktinę.

Vieno žaidėjo persvarą įgiję vokiečiai užtikrino savo pranašumą pelnydami dar du įvarčius. Tikslius smūgius atliko puolėjai Thomas Mulleris ir Cacau.

Vokietija 4 - 0 Australija
8' [1 - 0] Lukas Podolski
27' [2 - 0] Miroslav Klose
68' [3 - 0] Thomas Muller
70' [4 - 0] Cacau

56' iš aikštės aikštės pašalintas Tim Cahill (Australija)