Vokietijoje - "Bayern" ir "Bayer" lygiosios © Eurofootball.lt
Vokietijojos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko dvi paskutinės XII turo rungtynės.

Lygiosiomis 1-1 pasibaigė mačas Miunchene, kur vietos 'Bayern" susitiko su Leverkuzeno "Bayer" ekipa. Jau 8-ąją minutę šeimininkai dėka Mario Gomezo įvarčio buvo priekyje.

Tačiau "Bayern" pirmavo neilgai, mat 14-ąją minutę Steffanas Kiesslingas aplenkė svečių gynėjus bei likęs prieš vartininką šaltakraujiškai nuginklavo jį. Kiek vėliau Kiesslingas dar kartą išbandė vartininko Butto reakciją, tačiau tąkart šeimininkų vartininkas savo komandą išgelbėjo. Puolėjui dar vieną įvartį pavyko pelnyti, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Kėlinio pabaigoje puikią progą išvesti "Bayern" į priekį turėjo Anatolijus Tymoščiukas, tačiau saugo smūgį fantastiškai atrėmė "Bayer" vartų sargas Rene Adleris. Antrojo kėlinio pradžioje to paties A.Tymoščiuko smūgis praskriejo virš "Bayer" vartų. Schweinsteigeris, Badstuberis bei Van Buytenas taip pat bandė išvesti savo komandą į priekį, tačiau to padaryti nepavyko.

Keliais pavojingais smūgiais atsakė ir svečiai, bet finalinio rezultato tai nepakeitė. Lygiosios 1-1.

Miuncheno "Bayern" 1 - 1 Leverkuzeno "Bayer"
8' [1 - 0] Mario Gomez
14' [1 - 1] Steffan Kiessling

"Hamburg" 0 - 1 "Bochum"
77' [0 - 1] Grote