Vokietijoje - dar viena "Bayern" nesėkmė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios XIX turo rungtynės.

Smūgį kovoje dėl pirmosios vietos patyrė čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern" klubas, namie 0-1 nusileidęs Gelzenkircheno "Schalke" ekipai.

Tai reiškia, kad lyderei "Wolfsburg" komandai pergalė prieš "Cottbus" sekmadienį leistų padidinti pranašumą prieš artimiausius persekiotojus iki šešių taškų.

"Bayern" rungtynes pradėjo aktyviau, tačiau realių galimybių prie varžovų vartų sukurti nesugebėjo. Tuo metu svečiai realizavo pirmąją susikurtą galimybę - po kampinio galva 21 minutę įvartį įmušė Halilas Altintopas.

Šeimininkai ėmė dar labiau spausti varžovus, o arčiausiai išlyginamojo įvarčio buvo Sosa, po kurio baudos smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Po didžiosios pertraukos aikštėje pasirodė puolėjas Lukasas Podolski ir Miuncheno ekipa desperatiškai siekė bent jau išlyginti rezultatą, bet to padaryti nesugebėjo.

"Schalke" taip pat surengė kelias pavojingas kontratakas, bet Christiano Panderio bei Levano Kobiaschvili smūgius atrėmė vartininkas Hansas Jorgas Buttas.

70 minutę svečiai liko dešimtyje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Jermaine'as Jonesas, bet 76 minutę jėgų santykis išsilygino - toks pats likimas laukė "Bayern" prancūzo Francko Ribery.

Vokietijos Leverkūzeno "Bayer" 0 - 1 "Karlsruhe"
70' [0 - 1] Sebastian Langkamp

Miuncheno "Bayern" 0 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
21' [0 - 1] Halil Altintop

70' iš aikštės pašalintas Jermaine Jones ("Schalke")
76' iš aikštės pašalintas Franck Ribery ("Bayern")

Dortmundo "Borussia" 2 - 0 "Hamburg"
32' [1 - 0] Sebastian Kehl
90' [2 - 0] Alexander Frei

"Hannover" 2 - 1 "Koln"
19' [1 - 0] Leon Andreasen
32' [2 - 0] Leon Andreasen
47' [2 - 1] Milivoje Novakovic

"Stuttgart" 2 - 0 Frankfurto "Eintracht"
33' [1 - 0] Cacau
48' [2 - 0] Mario Gomez

Brėmeno "Werder" 3 - 2 "Bochum"
16' [0 - 1] Stanislav Sestak
44' [0 - 2] Stanislav Sestak
54' [1 - 2] Humo Almeida
70' [2 - 2] Naldo
79' [3 - 2] Diego