Vokietijoje - dar viena "Wolfsburg" pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos šešerios 30-tojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią, po praėjusio turo nesėkmės, grįžo lyderė "Wolfsburg" ekipa, kuri namuose net 4-0 sutriuškino "Hoffenheim".

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0-0, bet nuo antrojo kėlinio vidurio šeimininkai įrodė savo pranašumą. Iš pradžių 66 minutę pirmajį įvartį pelnė puolėjas Edinas Dzeko. Po aštuonių minučių tas pats E.Dzeko rezultatą padvigubino.

Dar po keturių minučių E.Dzeko pelnė trečiajį savo įvartį mače ir rezultatas tapo jau 3-0. Tai dar nebuvo pabaiga, mat "Hoffenheim" sutriuškinimą pačioje mačo pabaigoje užbaigė Grafite.

Lyderiams ant kulnų vis dar lipa šalies čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern" klubas, kuris namuose 2-1 įveikė "Gladbach".

Į priekį šeimininkai įsiveržė 33 minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos saugas Bastianas Schweinsteigeris. Visgi jau po penkių minučių rezultatas tapo lygus, kai 11 metrų baudinį realizavo Filipas Daemsis.

Tačiau "Bayern" į priekį vėl išsiveržė dar pirmojo kėlinio pabaigoje - po Lukaso Podolskio perdavimo pasižymėjo saugas Hamitas Altintopas.

Nors antrame kėlinyje šeimininkai progų dar turėjo, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Bayern" pergalę 2-1.

"Wolfsburg" 4 - 0 "Hoffenheim"
66' [1 - 0] Edin Dzeko
74' [2 - 0] Edin Dzeko
78' [3 - 0] Edin Dzeko
89' [4 - 0] Grafite (iš 11 metrų baudinio)

88' iš aikštės pašalintas Andreas Beck ('Hoffenheim")

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 "Gladbach"
33' [1 - 0] Bastian Schweinsteiger
38' [2 - 0] Filip Daems (iš 11 metrų baudinio)
42' [2 - 1] Hamit Altintop

Bielefeldo "Arminia" 2 - 2 "Stuttgart"
4' [0 - 1] Mathieu Delpierre
30' [1 - 1] Chris Katongo
35' [1 - 2] Thomas Hitzlsperger
68' [2 - 2] Vlad Munteanu

Frankfurto "Eintract" 0 - 2 Dortmundo "Borussia"
80' [0 - 1] Mohamed Zidan
84' [0 - 2] Habib Bellaid (į savus vartus)

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 2 Leverkuzeno "Bayer"
9' [0 - 1] Patrick Helmes
26' [0 - 2] Renato Augusto
87' [1 - 2] Kevin Kuranyi

"Karlsruhe" 0 - 0 "Cottbus"