Vokietijoje - dar vienas "Bayern" kluptelėjimas (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse antradienį sužaistos ketverios 19-ojo turo rungtynės.

"Allianz" stadione savo žiūrovų palaikoma Miuncheno "Bayern" ekipa susigrūmė su Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkais. Josepo Guardiola auklėtiniai po žiemos pertraukos ir toliau nesugeba iškovoti pergalės - susitikimas Miunchene baigėsi taikiu rezultatu, 1-1.

17-ąją minutę bavarai jau liko dešimtyje, kai baudos aikštelėje prasižengęs Jerome'as Boatengas prieš save išvydo raudoną kortelę. Vis dėlto Maximas Choupo-Motingas nesugebėjo iš 11 metrų žymos nuginkluoti Manuelio Neuerio ginamų vartų.

67-ąją minutę "Bayern" įsiveržė į priekį, o pirmojo įvarčio autorius buvo Arjenas Robbenas. Tačiau svečiai iš Gelzenkircheno nepasidavė ir jau vos po penkių minučių išlygino rezultatą.

Praėjusiame ture "Bayern" namų arenoje parklupdęs "Wolfsburg" klubas šį kartą nesugebėjo įveikti Frankfurto "Eintracht" vienuolikės. Taip pat lygiosiomis sužaidė "Hannover" - "Mainz" ekipos, o "Gladbach" minimaliu skirtumu palaužė "Freiburg".

"Bayern" 1 - 1 "Schalke"

67' [1 - 0] A.Robben

72' [1 - 1] B.Howedes

17' J.Boateng ("Bayern") pašalintas iš aikštės

18' M.Choupo-Moting ("Schalke") nerealizavo 11m. baudinio

"Gladbach" 1 - 0 "Freiburg"

23' [1 - 0] P.Hermann

"Eintracht" 1 - 1 "Wolfsburg"

58' [1 - 0] S.Aigner

88' [1 - 1] K.De Bruyne

"Hannover" 1 - 1 "Mainz"

26' [1 - 0] J.Briand

77' [1 - 1] E.Soto