Vokietijoje - "Hamburg" ir "Wolfsburg" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo žaidžiami du susitikimai.

Pergalę, kuri leido vėl pakilti į penktają vietą, iškovojo "Hamburg" ekipa. Šįsyk jie išvykoje 2-1 įveikė "Koln" klubą.

Pirmasis įvartis krito 15 minutę, kai po Marcello Janseno perdavimo, puolėjas Mladenas Petričius puiku smūgiu nuginklavo "Koln" vartų sargą Farydą Mondragoną.

Šeimininkai bandė atsakyti pavojingu išpuoliu, tačiau Milivoje Novakovičiaus bandymą sustabdė "Hamburg" gynėjai. Tuo tarpu 30 minutę rezultatas tapo jau 2-0 - po Piotro Trochowskio pakelto kampinio, Mathijsenas perdavė kamuolį tam pačiam M.Petričiui ir puolėjas antrą kartą nuginklavo F. Mondragoną.

Pirmojo kėlinio pabaigoje vis tas pats M.Novakovičius grasino "Hamburg" vartams, tačiau futbolininko smūgius kelis kartus atrėmė vartininkas Frankas Rostas.

Antrame kėlinyje "Koln" ėmė spausti svečius, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo. Sušvelninti rezultatą jiems pavyko tik 83 minutę, kai po Antaro prasiveržimo, kamuolį į "Hamburg" vartus nukreipė M.Novakovičius.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Hamburg" ekipos pergalę, rezultatu 2-1.

Kitame dienos mače, namuose žaidę "Wolfsburg" futbolininkai 2-1 įveikė "Hannover".

"Koln" 1 - 2 "Hamburg"
15' [0 - 1] Mladen Petrič
31' [0 - 2] Mladen Petrič
84' [1 - 2] Milivoje Novakovič

"Wolfsburg" 2 - 1 "Hannover"
32' [1 - 0] Cristian Zaccardo
59' [1 - 1] Jiri Stajner
62' [2 - 1] Jiri Stajner (į savus vartus)

81' iš aikštės pašalintas Florian Fromlowitz ("Hannover")