Vokietijoje - neįtikėtinas futbolo trileris, pasibaigęs M. Gomezo "hat-tricku" (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 26-ojo turo rungtynės.

Lėverkuzeno "Bayer" namuose priėmė "Wolfsburg" futbolininkus. Aikštės šeimininkai iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir tik rungtynių pabaigoje pajėgė išplėšti lygiąsias rezultatu 3-3.

40-ąją minutę Lėverkuzeno ekipa įsiveržė į priekį, o pranašumą iki dviejų įvarčių 65-ąją minutę padidino Kevinas Vollandas. Atrodė, kad šiose rungtynėse jau visi taškai sudėti, tačiau tada savo žodį tarė "vilkų" atstovas Mario Gomezas.

Vokietijos rinktinės puolėjas 80-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o jau po trijų minučių rezultatą išlygino. 87-ąją minutę vokietis savo sąskaitoje jau turėjo tris įvarčius, kai pasižymėjo nuo 11 metrų žymos ir netikėtai išvedė "vilkus" į priekį.

"Wolfsburg" buvo arti sensacingos pergalės, tačiau "Bayer" ekipai 89-ąją minutę pavyko išlyginti rezultatą ir susitaikyti su iškovotu vienu tašku.

Kitose rungtynėse "Ingolstadt" rezultatu 2-1 pranoko "Mainz" vienuolikę.

"Bayer" 3 - 3 "Wolfsburg"
40' [1 - 0] K. Bellarabi
65' [2 - 0] K. Vollland
80' [2 - 1] M. Gomez
83' [2 - 2] M. Gomez
87' [2 - 3] M. Gomez (11 m. baudinys)
89' [3 - 3] K. Havertz

"Ingolstadt" 2 - 1 "Mainz"
10' [1 - 0] R. Bregerie
70' [1 - 1] L. Oztunali
73' [2 - 1] F. Hadergjonaj