Vokietijoje - šeimininkų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį vyko dvi paskutinės 24-tojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo pastaruoju metu labai banguotą žaidimą rodanti Bremeno "Werder" ekipa, kuri 4-0 įveikė "Stuttgart" klubą.

Sužaidus apie pusvalandį krito ir pirmasis įvartis, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo saugas Diego. Vos prasidėjus antrąjam kėliniui rezultatas padvigubėjo, kai įvartį pelnė puolėjas Claudio Pizarro.

64 minutę savo įvartį rungtynėse pelnė ir Markas Rosenbergas, o dar po keturiolikos minučių, tas pats puolėjas penė ir ketvirtajį komandos įvartį.

Kitame dienos susitikime "Hamburg" ekipos futbolininkai namuose 2-0 nugalėjo "Cottbus".

33 mačo minutę pirmąjį įvartį pelnė "Hamburg" puolėjas Ivica Oličius. Praėjus septynioms minutėms rezultatas padvigubėjo, kai pasižymėjo Piotras Trochowski.

"Hamburg" 2 - 0 "Cottbus"
33' [1 - 0] Ivica Olic
40' [2 - 0] Piotr Trochowski

Bremeno "Werder" 4 - 0 "Stuttgart"
34' [1 - 0] Diego
53' [2 - 0] Claudio Pizarro
64' [3 - 0] Markus Rosenberg
78' [4 - 0] Markus Rosenberg