Vokietijoje - šeimininkų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo sužaisti likę trys penktojo turo mačai.

Skaudžią nesėkmę išvykoje patyrė "Borussia" futbolininkai, kurie rezultatu 4-1 turėjo pripažinti lygos naujokų "Hoffenheim" pranašumą.

Svarbią pergalę iškovojo ir "Wolfsburg" ekipą. Ji namuose 3-0 nugalėjo "Hamburg". Šeiminkų gretose visi įvarčiai buvo įmušti dar per pirmajį pusvalandį, tačiau to pakako, jog būtų iškovoti svarbūs trys taškai.

Ne itin lengvą pergalę iškovojo ir "Stuttgart", kurie tik po atkaklios kovos palaužė "Karlsruhe". Pačioje mačo pradžioje jie praleido įvartį ir turėjo vytis savo varžovus, tačiau po pirmojo kėlinio rezultatas jau buvo lygus, o per antrąją mačo dalį šeimininkai pelnė dar du įvarčius ir šventė pergalę 3-1.

"Hoffenheim" 4-1 "Borussia"
5' [1-0] V.Ibisevič
25' [2-0] S.Salihovič
47' [3-0] V.Ibisevič
67' [4-0] M.C.Eduardo
90' [4-1] S.F.Augusto

"Stuttgat" 3-1 "Karlsruhe"
8' [0-1] S.Freis
22' [1-1] S. Khedira
68' [2-1] M. Gomez
87' [3-1] C. Marica

"Wolfsburg" 3-0 "Hamburg"
15' [1-0] A. Dejagah
22' [2-0] A. Madlung
28' [3-0] Grafite