Vokietijoje - "Stuttgart" ekipos pergalė bei dvejos lygiosios © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekadienį buvo žaidžiami paskutiniai trys XV turo susitikimai.

Pergalę pagaliau pavyko iškovoti "Stuttgart" ekipai, kuri namuose 2-0 palaužė Gelzenkircheno "Schalke". Pirmasis įvartis buvo įmuštas tik 79 minutę, kai po puikaus Khalido Boulahrouzo perdavimo, Janas Simakas pamatė, jog iš vartų yra išbėgęs Manuelis Neueris ir permėtė kamuolį per vartininką.

83 minutę įvartį pelnė ir Mario Gomezas. Ši komandos pergalė buvo pirmoji, kai prie komandos vairo stojo naujasis treneris Markusas Babbelis.

Lygiosiomis 1-1 baigėsi mačas tarp "Bochum" ir "Hamburg" klubų. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai kilus sumaiščiai baudos aikštelėje, Stanislavas Sestakas iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Svečiams rezultatą pavyko išlyginti tik 70 mačo minutę, kai atsidūręs laiku ir vietoje, puolėjas Ivica Oličius pelnė įvartį. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.

Kitame dienos susitikime Dortmunde, tarp vietos "Borussia" ir "Wolfsburg" komandų, užfiksuotos nulinės lygiosios.

"Stuttgart" 2 - 0 Gelzenkicheno "Schalke"
79' [1 - 0] Jan Simak
83' [2 - 0] Mario Gomez

"Bochum" 1 - 1 "Hamburg"
39' [1 - 0] Stanislav Sestak
70' [1 - 1] Ivica Olič

Dortmundo "Borussia" 0 - 0 "Wolfsburg"