Vokietijoje - sunki "Bayern" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį vyko dvi paskutinės 19-tojo turo kovos.

Sunkią pergalę iškovojo šalies čempionai Miuncheno "Bayern", kurie tik mačo pabaigoje, 3-1 įveikė Dortmundo "Borussia".

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, mat jau antrają minutę puolėjas Nelsonas Valdezas pasinaudojo proga ir pelnė įvartį. "Bayern" rezultatą sušvelnino kėlinio viduryje, kai pasižymėo Ze Roberto.

Šeimininkai nuolat atakavo ir ne kartą buvo arti tikslo įmušti dar vieną įvartį. Visgi tai jiems pavyko padaryti tik 87 minutę - suklydus vienam iš svečių gynėjų, Miroslavas Klose atsidūrė vienas prieš vartus ir pelnė įvartį.

Praėjus kelioms minutėms tas pats M.Klose smeigė dar vieną vinį į "Borussia" klubo karstą - Franckas Ribery prasiveržė kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį vokiečiui ir šis nesuklydo. 3-1 šeimininkai priekyje.

Kitame dienos susitikime pergalę iškovojo "Cottbus" komanda, kuri namuose 3-1 įveikė "Hannover".

Miuncheno "Bayern" 3 - 1 Dortmundo "Borussia"
2' [0 - 1] Nelson Valdez
23' [1 - 1] Ze Roberto
87' [2 - 1] Miroslav Klose
90' [3 - 1] Miroslav Klose

"Cottbus" 3 - 1 "Hannover"
39' [1 - 0] Dimitar Rangelo
69' [2 - 0] Dimitar Rangelo
73' [3 - 0] Stanislav Angelov
82' [3 - 1] Frank Fahrenhorst

67' iš aikštės pašalintas Leon Andreasen ("Hannover")