Vokietijoje - triuškinama "Werder" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse vyko septynerios XIII turo rungtynės.

Triuškinamą pergalę iškovojo Brėmeno "Werder" ekipa, išvykoje net 6-0 sutriuškinusi "Freiburg" klubą. Pirmajame kėlinyje svečiams pavyko įmušti tik kartą, kai pasižymėjo Hugo Almeida.

Tuo tarpu antrajame kėlinyje tas pats H.Almeida pelnė dar vieną įvartį, tiksliais smūgiais prisidėjo ir Marko Marinnas, Mesutas Ozilas, Naldo bei Markusas Rosenbergas.

Penktąjį tašką čempionate iškovojo lygos autsaiderė Berlyno "Hertha", kuri mačą išvykoje prieš "Stuttgart" baigė lygiosiomis 1-1.

Berlyno klubas pirmavo po Adriano Ramoso įvarčio, tačiau 82-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkų saugas Zdravko Kuzmanovičius, kuris netrukus buvo išvytas ir iš aikštės.

Nesėkmę namuose patyrė šalies čempionai "Wolfsburg", rezultatu 2-3 nusileidę "Nurnberg". Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Schalke", "Hoffenheim" ir "Gladbach".

„Freiburg“ 0 - 6 Bremeno "Werder"
33' [0 - 1] Hugo Almeida
55' [0 - 2] Marko Marin
57' [0 - 3] Hugo Almeida
67' [0 - 4] Mesut Ozil
73' [0 - 5] Naldo
82' [0 - 6] Markus Rosenberg

„Koln“ 0 - 4 „Hoffenheim“
5' [0 - 1] Eduardo
11' [0 - 2] Edu
46' [0 - 3] Demba Ba
90' [0 - 4] Vedad Ibisevic (iš 11 metrų baudinio)

Frankfurto "Eintracht" 1 - 2 "Gladbach"
54' [0 - 1] Marco Russ (į savus vartus)
65' [0 - 2] Roel Brouwers
86' [1 - 2] Pirmin Schwegler (iš 11 metrų baudinio)

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 - 0 „Hannover“
69' [1 - 0] Jefferson Farfan
90' [2 - 0] Jan Moravek

„Stuttgart“ 1 - 1 „Hertha“
49' [0 - 1] Adrian Ramos
82' [1 - 1] Zdravko Kuzmanovic

86' iš aikštės išvytas Zdravko Kuzmanovic („Stuttgart“)

„Wolfsburg“ 2 - 3 „Nurnberg"
56' [0 - 1] Albert Bunjaku
59' [1 - 1] Ashkan Dejagah
64' [1 - 2] Albert Bunjaku
77' [2 - 2] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
90' [2 - 3] Peer Kluge

Dortmundo "Borussia" 0 - 0 "Mainz"